JAUNĀKIE IERAKSTI

Oyaarss & Neļaudis publicē dziesmu "Malduguns"

Oyaarss & Neļaudis 09.10.2013. 15:29
Oyaarss un Neļaudis pabeiguši darbu pie video rullīša skaņdarbam "Malduguns". Tas tika filmēts kādā saulainā nedēļas nogalē mākslas centrā Totaldobže.

Projekta Neļaudis ietvaros ir apvienojušies divi sastāvi - elektroniķis Oyaarss jeb Arvīds Laivinieks un mazdārziņu noskaņu mūzikas kolektīvs Jeruzalemes dedzinātāji, Matīss Saulītis un Nauris Brūvelis. Zīmīgi, ka visi trīs puiši ir no Bauskas, kur savulaik dzīvojuši uz vienas ielas.

 

Skaņdarbs "Malduguns" ir iekļauts Oyaarss debijas albumā "Bads", ko pērn izdeva Vācijas izdevniecība Ad Noiseam. Skaņdarba oriģināls ir tīri "elektronisks", taču šeit Neļaudis tai piedāvā alternatīvu versiju ar ģitāru un akustiskajām bungām.

Ieraksta skaņu tehniķa lomā iejutās pašmāju elektroniskās mūzikas producents Aon. Tāpat Neļaudis saka lielus pateicības vārdus par palīdzīgas rokas sniegšanu Kasparam Lielgalvim, Pēterim Brīniņam un PB.LV kolektīvam.

Piektdien, 11. oktobrī, puišus varēs skatīt un dzirdēt uz skatuves klubā Depo. Vakara ietvaros uzstāsies Oyaarss un Neļaudis, Aon un Jeruzalemes dedzinātāji.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.