JAUNĀKIE IERAKSTI

Oranžās brīvdienas ver Debesis vaļā

Oranžās brīvdienas 12.03.2019. 09:59
Grupa "Oranžās brīvdienas" publicē jaunāko singlu – "Debesis vaļā". Dziesma ir viens no pirmajiem vēstnešiem, kas liecina par darbu pie jauna studijas albuma ieraksta.

Taču albbma izdošanai vēl kāds laiciņš jāpagaida, atzīst grupas līderis un dziesmu autors Ints Ķergalvis, pazīstams arī kā Speiss: "Nekur nesteidzamies. Gribam visu izdarīt mierīgi un pamatīgi."

Vispirms OB skaļi gatavojas atzīmēt 19 gadu jubileju. Arī šogad svinības notiks Liepājā, klubā "Fontaine Palace". Pasākumu kuplinās grupa "All Day Long", dīdžeju apvienība "Beach Slap"un Dj 130Db. Savukārt marta beigās un aprīļa sākumā ansamblis dodas Eiropas koncertturnejā pa Vācijas, Nīderlandes un Beļģijas klubiem.

"Debesis vaļā" kārtējo reizi ir sava veida eksperiments OB daiļradē, stāsta I.Ķergalvis: "Pēdējā laikā mūsu dziesmās vairāk dzirdami ģitāru draivi. Par spīti tam, salīdzinoši mierīgākas dziesmas producenta darbu uzticējām grupas smagā gala flagmanim Andžam Zvirbulim. Viņam ir tāds ķēriens dzirdēt nianses. Mūsu mērķis bija panākt, lai dziesma ir kā silta pavasara vēsma pēc skarbās ziemas. Tā šķiet, ka tas ir izdevies."

Ieraksts veikts skaņu inženiera Kārļa Šteinmaņa vadībā "KS Studio" Jelgavā, savukārt māsterēts "Mercury Mastering", ASV. Jau pavisam drīz dziesmai "Debesis vaļā" gaidāma arī videoversija.

Lasi vēl

Komentāri

Forši!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.