JAUNĀKIE IERAKSTI

OGHRE izdod dziesmu Māli

OGHRE 15.03.2020. 20:51
Grupa “OGHRE” piedāvā pirmo singlu “Māli” no pavasarī gaidāmā albuma “Grimt”.

Tas būs otrais albums no plānotās triloģijas par galvenajiem dzīvību veidojošajiem elementiem – skābekli, ūdeņradi un oglekli, kuru 2017. gadā aizsāka grupas debijas albums “Gana”, kas bija veltīts skābeklim un tā reprezentācijām – liesmām, šķīstīšanu caur degšanu un vardarbību. Turpretī “Grimt” centrālais elements ir ūdeņradis un apskatītas tādas tēmas kā atomārais pret komplekso, dažādi ūdeņi, un cilvēku, kā arī dabas procesu plūstošā un mainīgā būtība.

"Neskatoties uz visaptverošo albuma “Grimt” koncepciju, “Māli” nes arī savu patstāvīgo vēstījumu par formas un satura attiecībām, kā arī saikni starp dzīvo un nedzīvo," stāsta OGHRE.
Grupas pirmais albums “Gana” 2018. gadā tika nominēts Mūzikas ierakstu gada balvai "Zelta Mikrofons" kategorijā "Roka vai metāla mūzikas albums". 2017. gadā grupa ieguva vienu nomināciju un vienu balvu Latvijas Metālmūzikas gada balvā.

“OGHRE” turpina sadarbību ar mākslinieku Aigaru Opincānu, kurš veido grupas vizuālo saturu.

Singls no 15. marta klausāms grupas Bandcamp un YouTube profilos, un vēlāk parādīsies arī visās populārākajās straumēšanas platformās.

Lasi vēl

Komentāri

Svaigi!
Riekstiņš 18.03.2020. 18:47
Vidēji ass!
no svaiguma ne smakas
Kāpēc jāliek tīrie dziedājumi?
forsi
Zarndobumainis 30.03.2020. 12:34
Ir labi!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.