JAUNĀKIE IERAKSTI

OGHRE izdod albumu Gana

OGHRE 04.07.2017. 09:30
Sludge/stoner metāla apvienība "OGHRE" klausītājiem piedāvā savu debijas albumu "Gana".

OGHRE debijas albums ir latviešu valodā un tā galvenās tēmas ir pārdomas par valodu, kultūru un sabiedrību kopumā. Tā ierakstu, miksēšanu un masterēšanu veicis producents Kārlis Šteinmanis "KS Records" studijā. “Gana” vizuālo noformējumu veidojis Aigars Opincāns. Albums pilnā garumā klausāms un nopērkams grupas Bandcamp profilā. Drīzumā tas būs pieejams arī populārākajos interneta mūzikas straumēšanas servisos. Albuma prezentācijas koncerts 29. jūnijā notika Ģertrūdes ielas teātra telpās, kur uzstājās arī jaunā apvienība Velns Viņu Zin un elektroniskās trokšņu mūzikas mākslinieks "dubna".

“OGHRE” ir piecu mūziķu kolektīvs, kas atjaunotā sastāvā spēlē smago mūziku kopš 2015. gada rudens. Grupa aizvadījusi vairākus koncertus gan Rīgā, gan ārpus tās un 2016. gadā ieguva kroga “Aptieka” balvu “Gada smagā grupa”, kā arī kā īpašie viesi uzstājušies "Alternative.lv gada balvas" ceremonijā.

 

Lasi vēl

Komentāri

esmu šeit tikai dēļ Pianista komentāra
Labi pastrādāts!!!
vairāk pa vienu dziesmu nevar noklausīties. boring.
Maksimums OGHRE!!!!
ir zbis!
Nevaru sagaidīt, kad būs spotify, cerams, ka būs vēl treki, kas ir līmenī ar Nulli.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.