JAUNĀKIE IERAKSTI

Ocularis Infernum izdod jaunu dziesmu un video

Ocularis Infernum 01.11.2017. 09:50
"A Confession Of Defeat" ir jau otrais singls no grupas gaidāmā albuma "Expired Utopia", kurš dienas gaismu ieraudzīs 3. novembrī.

Atzīmējot albuma iznākšanu, piektdien, 3. novembrī plkst. 21:00 black/death/symphonic metal grupa Ocularis Infernum aicina visus interesentus uz albuma noklausīšanās pasākumu, kas notiks krogā "Zobens un Lemess" (A. Briāna ielā 10, Rīgā).

Grupas "Ocularis Infernum" pirmsākumi meklējami tālajā 2003. gadā, kopš tā laika grupas dalībnieki ir vairākkārt mainījušies. Pēc 6 gadu klusēšanas, grupas dibinātājs Andris Začs (ģitāra, bass) un agrākais dalībnieks Magnuss Znatajs (taustiņi) nolēma ierakstīt jaunu albuma materiālu un pieaicināja vokālisti Māru Sekhmet. Tā tapa grupas jaunais albums "Expired Utopia".

"Dziesma ir par izmisīgiem centieniem izglābt, uzlabot pasauli un tā visa radīto sakāvi, jo "pasaules lāpītāju" galvenie šķēršļi mēdz būt pati sabiedrība, kuras labā viņi cīnās, un, it sevišķi- tās ignorance," stāsta grupa. 

Video klipa autori: Jānis Krivāns un Jēkabs Vilkārsis

Mūzikas autori: Andris Začs un Magnuss Znatajs

Tekstu autore: Māra Sekhmet

 

 

Lasi vēl

Komentāri

Māra baigi foršā, bet kapēc viņai katrā relīzē/soc.tīklā cits uzvārds?
Bieži precās.
Ja ir interese iegādāties vai paklausīties visu albumu:
https://ocularisinfernum.bandcamp.com

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.