JAUNĀKIE IERAKSTI

Oceanpath izdod albumu No Man's Land

Oceanpath 22.11.2019. 11:48
SImfoniskā metāla apvienība "Oceanpath" izdod albumu "No Man's Land".

Albums "No Man’s Land" ir kā ceļojums cauri drūmai fantāzijas valstībai, kurā sastopas maģija, teiksmaini tēli, tiek radītas leģendas… un pašu rokām tās sadragātas. “Mūzika atnāca pati, taču tai bija nepieciešams piešķirt veidolu. Ar melodijām un dziesmu tekstiem radot iespaidīgus tēlus un ainas, albums "No Man's Land" ļauj tā klausītājam piedzīvot kādas pasaules iznīcību, un, sekojot pulksteņa rādītāju ritējumam atpakaļgaitā, atklāt tās agrāko godību… lai tomēr beigās viss sabirztu putekļos,” par albuma tapšanu stāsta Artūrs Šteinbergs. Visas dziesmas tapušas kā Artūra un Džeinas Šteinbergu kopdarbs. 

“Artūra mūzika pati ir pilnasinīga un dzīvotspējīga, un nepieciešams atrast vien īstos vārdus, lai piešķirtu tai elpu un dvēseli. Albums "No Man's Land" ir tumšu pasaku apkopojums labākajās simfoniskā metāla tradīcijās, un esmu pārliecināta, ka tas aizpildīs šobrīd patukšo šī žanra plauktiņu Latvijas metālmūzikas scēnā,” atklāj Džeina Šteinberga.

Albuma ierakstā piedalījās Artūrs Šteinbergs (vokāls, soloģitāra, ritma ģitāra), Džeina Šteinberga (taustiņi), Laima Krīgere (vokāls), Elīna Zeiliņa (bungas), Roberts Bernis (bungas), Liene Veidemane (basģitāra), kā arī Lelde Sēklīte (runātais vārds). Ierakstīts studijā KS Records. Albuma dizainu veidoja Juris Mežeckis un Valdis Bērzvads.

Jau tagad albums pieejams populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs, tostarp Spotify un iTunes.

Artūra Šteinberga projekts Oceanpath ir viens no retajiem simfoniskā metāla žanra pārstāvjiem Latvijas mūzikas scēnā. 2018.gadā ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu izdotais debijas albums simfoniskā folkmetāla garā "Elementi" tika nominēts Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvai Zelta Mikrofons roka vai metāla kategorijā, savukārt "Oceanpath" saņēma Latvijas Metālmūzikas Gada balvu kā labākā koncertgrupa.

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.