JAUNĀKIE IERAKSTI

NUVO izdod debijas albumu Laiks ir asinīs

NUVO 08.05.2018. 20:42
Valmieras hc/post metal duets "Nuvo" piedāvā klausītājiem debijas albumu "Laiks ir asinīs".

Grupa NUVO ir valmierieši - basists Andris Klāvs un bundzinieks Jānis Ošs. Grupas pirmsākumi meklējami 2006. gadā. Dažādu sastāvu maiņu un citu iemeslu dēļ grupa nonāk periodā, kurā abi tās dalībnieki spēlē citu grupu sastāvos.

Grupas otrā dzimšanas diena ir 2012. gads, kad atsākas mēģinājumi ar jaunu skatījumu uz mūziku un dzīvi. Pēc divu gadu darbības grupa nolemj ierakstīt albumu HODILA Records studijā Valmierā 2014. gada ziemā. Tiek ierakstītas deviņas dziesmas. Ieraksts netiek izdots un ir atstāts kā demo/pre-production materiāls. Viens gabals pateicoties Jānim Reinfeldam pārvērst videoklipā.Šobrīd grupas skanējumu var raksturot kā divu instrumentu (bass un bungas) smagnēju post-metal simbiozi ar klasiskās mūzikas iezīmēm, kas pielādēts ar dusmu, skumju un melanholijas pilnām noskaņām.

Digitāli albums pieejams klausīšanai, lejupielādei un straumēšanai visos lielākajos digitālās mūzikas izplatīšanas servisos.Savukārt kompaktdiska un vinila plates formātā albums būs pieejams rudenī izdevniecības „P3lican” paspārnē, kad arī sekos plašāka grupas koncertdarbība.

Lasi vēl

Komentāri

kkas nav..
ir tikai fingāls fingāls 09.05.2018. 08:33
dvēsele?
Mūzika
Izskatās, ka jūs dīķī delfīnus meklējat. Ir viss un vēl vairāk ko spēj piedāvāt basa un bungu duets.
Tieshi gribeeju teikt bass un bungas ir pa garlaiciigu :D
Riekstiņš 09.05.2018. 12:45
Nu vo!
Ir forši, patiešām. Kaut vai tāpēc, ka Latvijā ir maz krutu basistu, kuri prot savu instrumentu gan spēlēt, gan ierakstīt. Protams, šeit bass vairāk pilda gičas funkciju, bet par to nav runa.
Jāatzīst, in the long run šai mūzikai pietrūkst kaut kas. Vokāls, taustiņi vai ģitāra. Kaut kas, kas piedotu ambienci, biezumu vai ko tādu. Kā ilgi praktizējošs māxlinieks, rekomendēju šai daudzsološajai grupai padomāt par 3. grupas biedra iegādi. Vai atrašanu.
Eh, piekrītu, trūkst vēl kas, lai gribētos klausīties vairāk par vienu reizi. Skils un redzējums ir nais, bet īsti nav ne dinamikas, ne kādas struktūras. Cepī jūsu skanējums, bet šīs dziesmas skan stipri par lineāru un stipri par vienmuļu. Atrodiet 3o elementu, vienalga vai vokāla vai elektronikas veidā, piestrādājiet pie struktūras un sasniegsiet daudz vairāk cilvēku. Tekstūra gan ir zvērīga, drīkst uzzināt kādu aprīkojumu izmantojat basam?
>>>LOL
Par vokālu domājam!Iespējams nākamajā matereālā varētu kautkas parādīties!Kā arī ir plānā vairāk izmantot semplus(piem. čells, vijole, vai kāda elektroniska ''līda'' skaņa).Izmantojam Fender jazz bass(USA)+Ampeq VT5 /Orange 10x4.Skaņa veidota basu rakstot trīs reizes!
Visas 3x rakstot basu, signāu ņēmāt no mic, D.I. vai katru reizi citādāk? (Piem., balansējot both mic un D.I.). No fellow rokmūzikas basista- visu cieņu par toni. Tas ir tik ciešs, yet tik harmonijām un full of overtones. Piedodiet, esmu degradējies, sēžot netā, un neprotu vairs latv.val. Ar aizejošo Eiropas dienu, biedri!
Ļoti subjektīvs viedoklis, bet man šķiet, ka jums jāvirzās vairāk muzikāli uz crazy pusi a la Lightning Bolt. Nevis jāizmanto čells vai tā sempli, kas visticam@k kopskaņu padarītu pārāk tehnisku, būtu less rawness. Tagad jau ilgu laiku rawness ir absolūti modē. Katrā ziņā tagadējā noskaņa pavisam noteikti vairāk ir uz raw pusi.
Guntars Račs 10.05.2018. 12:53
Nevarēju sagaidīt, kad sāks dziedāt, un izslēdzu ārā.
postmetal? bļe tagad laikam baigi modē lv visus kas taisa instrumentālu mūziku saukt par postu. parasts hārdkors..
Left un right =line+mic+drive bez apakšas frekvencēm.Vidū =Line+Mic+Drive+clean ar visām basa frekvencēm!
Tutifruti 12.05.2018. 03:56
albumu varēja nosaukt "Nav laika"
Atkritums 13.05.2018. 00:25
Kā vienmēr var redzēt klasisko vidēja latvieša mentalitāti šijā saitā. Albūms ir spēcīgs. "Konstruktīvajiem" kritiķiem gan vajadzētu iet vienkārši dirst. Iemācaties tak novērtēt kādreiz labu staffu. "Nav dinamikas vai struktūras", kas tu kurls esi palicis klausoties eirovīziju?
Pārāk garlaicīga tā dinamika un struktūra..
Atkritum, tieši Eirovīzijā ir dinamika.
Viena liels “meh”.
Daudzi šeit gudri runā, kad NUVO pietrūkst tas un tas. Gribētu redzēt, kā paši nospēlētu tādu mūziku, ātri vien gudrie runātāji aprautos. :D

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.