JAUNĀKIE IERAKSTI

"NUMB" no Karmafree

Alternative.lv 07.11.2013. 12:29
Grupa "Karmafree" maina stilu, skanējumu un sastāvu, kā arī piedāvā jaunu video.

"Grupa, ko, iespējams, iepriekš esat zinājuši kā live looping duetu "Karmafree" tagad ir mainījusi sastāvu (grupai ir pievienojies bundzinieks), stilu un skanējumu. Šobrīd grupa pārstāv alternative rock spēlēšanas žanru, un ir izdevusi pirmo LIVE video jaunajā ampluā," portālu Alternative.lv. informē grupas pārstāvji.

Pavisam drīz tiks prezentēts arī grupas jaunais mūzikas video "Invisible". Tā pirmizrāde ir paredzēta 21.novembrī NABAKLAB. "Ar šo video sagadāmi daudz jauni pārsteigumi, tā ka sekojiet jaunumiem," aicina alternatīvais trio "Karmafree".

Lasi vēl

Komentāri

Freds Dirsts pārdzimis?
Cool!! Man patīk
Nezinu, ko domāt.
Kažas draugs Pēteris 07.11.2013. 15:31
KOOOOOOOOOOOOOORRRRRRRRRRRRNNNNNNNN
youtube.com/mM3qOxHdcCU
ļoti slikti : D
sirmais gulbis 07.11.2013. 16:09
Tiešām atgādina 90to beigas ar Guano Apes, Korn utt. Tolaik ņūmetālisti varētu pavilkties, bet šodien izskatās, ka vilciens jau sen aizgājis tālēs zilajās.
Nopietni? :D
Ralfs Dravnieks 08.11.2013. 10:05
Kas ir mērķauditorija? Kursa biedri, draugi un ģimene?
Mārītis 08.11.2013. 13:31
Šausmīgi neprasmīgi!
Tā kā par pašmāju mūziku interesējos visai aktīvi, ir sanācis iepazīt ne tikai šo vienu dziesmu, bet arī visu pārējo Karmafree daiļradi, jo atrodu šo grupu gana interesantu esam, lai tanī iedziļinātos.
Secināums: viņi pastāvīgi klejo pa alternatīvas mūzikas žanriem un novirzieneim: ja aizvakar Karmafree vēl skanēja kā dīvains pop-soul un indie sakausējums, vakar - vairāk pēc triphop, tad šodien - tiešām jau pēc 90-to gadu alternatīvā metāla, bet parīt, iespējams, tas būs džezs.
Un, spriežot pēc visa, tas nav pašmērķis - vienkārši grupai sakrājas kāda emocija, un tad tas viss tiek izpausts tādā formā un veidolā, kāds tam tiek atrasts par atbilstošu. Muzikālās iemaņas to visnotaļ atļauj.
Man personiski ir interesanti.
Grupa dzivajá vnk lieliska. Tádu muzikálo daudzveidíbu neesmu redzéjis un manas muzikálas iegribas tas apmierina, kaut, protams, ne viss ir ausij tíkams, bet bútu diezgan pastulbi, ja tá bútu. Loti iepriecina grupas neveleshanas kadam izpatikt, bet darit savu lietu neatkarigi no apstakliem. Esmu ientrigets kaa turpinasies grupas táláká attístíba, jo ir skaidrs, ka sie muziki nav ieintereséti stagnácijá.
godīgi saku šis ir totāls mēsls..
new age shit rock
viņiem nez pašiem pavelk šis sūds?
sūds sūds sūds
gavņuks

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.