JAUNĀKIE IERAKSTI

Nova Koma publicē dzīvo ierakstu dziesmai no gaidāmā minialbuma

Nova Koma 25.01.2017. 10:44
Garāžroka grupas "Nova Koma" dziesma "Actiņas" ir pirmā apvienības dziesma latviešu valodā.

Dziesmas ieraksts tapis improvizētā pagaidu studijā "Dirty Deal Teatro" telpās.  "Actiņas" ir daļa no topošā EP, kas tiks izdots pavasarī. Video izveidē piedalījās operatori Andris Zieds, Artūrs Jenots, montāžu veica Pēteris Masļenčenko, bet audio ierakstīja un apstrādāja Kaspars Greizis. Grupā Nova Koma darbojas Jānis Kalvāns (ģitāra, vokāls, bass), Mārtiņš Vilnītis (bass, vokāls, ģitāra) un Artūrs Cukanovs (bungas).Pagājušā gada rudenī "Nova Koma" izdeva debijas albumu "Mīlēt var tikai cilvēkus".

Grupai raksturīgs jaudīgs skanējums un dalībnieku pilnīga atdeve katrā koncertā. Lai gan Nova Koma ir kādreizējās grupas Dust Devil Drive daļēja mantiniece, tā ieguvusi un attīstījusi pilnīgi jaunu veidolu, apvienojot netīru blūzroku ar pankroku, nebaidoties pasmieties par sevi ar nenopietniem tekstiem un klišejām. Jaunie klausītāji koncertos tiek pārsteigti arī ar dažiem citu izpildītāju skaņdarbiem, kas plūstoši iestarpināti grupas repertuārā.

Lasi vēl

Komentāri

Kādi jaunie klausītāji...
Normāli
Toč neslikti! RontStar varētu pamācīties.
Tu neko nerubī, Rons vienīgais norm mūziķis LV.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.