JAUNĀKIE IERAKSTI

Nostra izdod albumu Nemoralis

Nostra 30.10.2019. 13:31
Postroka apvienība "Nostra" laidusi klajā savu pirmo studijas albumu "Nemoralis".

Nostra tapusi 2016. gada vasarā, bet pilnus apgriezienus uzņēma, kad 2017. gadā tai pievienojās franču basģitārists Xavier Landes. Grupa savā būtībā ir instrumentāls trio, ko sastāda Harijs Ijabs pie ģitāras, Einārs Kotāns pie bungām un Xavier Landes pie basģitāras. Grupas darbības virzienu var vispārināt kā postroku vai postmetālu, bet katrs dalībnieks galdā liek savu kaudzīti ar žanriem. Nostra skanējums sevī ietver elementus no blackgaze, coldwave, math-rock, sludge, folk, ambient un drone.

2019. gadā grupa pamanījās iegūt 1. vietu Radio Naba rīkotajā konkursā "Hadrons".

Grupas debijas albums "Nemoralis" radīts pēdējo divu gadu laikā un smeļas iedvesmu no Padomju industriālā mantojuma paliekām, kā arī visu dabu, kas nāk tam līdzi. Ar klusā un skaļā kontrastu, starp visaptverošu agresiju un mierpilnu rāmumu šī tēma tiek interpretēta gan caur vietējā bērna acīm, gan vērotāja iespaidiem.Albumā ar efektiem noklātas un atmosfēriskas ģitāras mijas ar brīžiem dārdošām, brīžiem melodiskām basģitāras partijām, kas nereti izvirzās kompozīciju priekšplānā. To visu apvieno tiešs, dinamisks un brīžiem pavisam nesavaldīgs bungu pavadījums.

Albumu sastāda 7 dziesmas ar kopgarumu 48 minūtes. Tas ierakstīts studijā KS Records Jelgavā, to ierakstījis, miksējis un māsterējis ir Kārlis Šteinmanis. Albuma titulbildes autors ir Xavier Landes.

Albuma digitālo versiju iespējams iegādāties vietnē bandcamp. Albums pieejams visās populārajās straumēšanas platformās.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.