JAUNĀKIE IERAKSTI

North Bend izdod otro ierakstu "Kustība"

North Bend 19.11.2014. 10:02
Albums, ar nosaukumu "Kustība", ierakstīts Valmierā, "Hodila" studijā, 2014. gada pavasarī, kā dzīvās sesijas - rakstot visus pamata instrumentus vienlaicīgi. Tādejādi panākta nesamākslota grupai raksturīgā skanējuma iemūžināšana.

Pieci skaņdarbi, ietver sevī elementus no stoner / sludge / prog / noise virzieniem rokmūzikā un vieglu ironiju par hārdroku. "North Bend" ir ģitārists Valters Kazulis, bundzinieks Krišjānis Kupcāns un basģitārists Andris Apīnis. "Kustība" kompozīciju skanējumu bagātinājis arī ģitārists Krišjānis Krūmiņš. Ierakstīja Ģirts Laumanis, miksēja un māsterēja Krišjānis Geidāns. Albuma noformējuma autors ir Andris Apīnis.

Jūrmalas eksperimentālās rokmūzikas trio (caur dažādiem mūzikas virzieniem un nosaukumiem) pirmssākumi meklējami jau 2006. gadā, bet "North Bend" iesākās tieši 2013. gada pavasarī. Šajā laikā izdots pašnosaukts demo albums, nospēlēti vairāk nekā 20 koncerti, no kuriem puse ārpus Rīgas un Lietuvā.

Albums pagaidām pieejams tikai virtuālā formā - grupas bandcamp lapā (northbend.bandcamp.com), kā arī pārējos populārajos mūzikas resursos, kuru adreses atrodamas North Bend facebook profilā (facebook.com/northbendband)

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.