JAUNĀKIE IERAKSTI

Noklausies "Pain Fiction" singlu

Alternative.lv 30.01.2014. 12:11
Jaunajai rokgrupai „Pain Fiction” izdots jauns singls un februārī gaidāms pirmais EP albums.

Februāra sākumā rokgrupa  „Pain Fiction” beigs darbu pie sava pirmā EP albuma „Pain Fiction I”.  Albumu veidos piecas dziesmas, kurās lielu lomu spēlē vokālās partijas un klasiskā roka skanējums apvienots ar modernā metāla elementiem. "Tā ir spēcīga, bet emocionāla mūzika, kas radīta, domājot par to, lai klausoties šīs dziesmas viss neliktos vienveidīgs, bet gan katra dziesma būtu kas jauns un paliekošs," portālu Alternative.lv informēja grupas pārstāvji. 

„Pain Fiction” ir jauna rokgrupa, kas darbību sāka  2012.gada vasarā, bet par īsto grupas dzimšanas dienu var uzskatīt 2013.gada Ziemassvētkus, kad tika ierakstīts pirmais grupas singls „Poison”.

„Šogad galvenokārt plānojam koncertēt Latvijas pilsētās, jo ir pienācis laiks sākt spēlēt dzīvajā un aktīvi iet uz priekšu. Es varētu teikt, ka šogad izdosim vēl vienu EP – „Pain Fiction II” jo materiāla ir vairāk nekā laika”, - par nākotnes plāniem smejoties stāsta grupas līderis Meisons. 

Lasi vēl

Komentāri

Kristaps Melderis 30.01.2014. 16:24
Kā nākas, ka grupai, kuras singls ir tikai mēnesi vecs, ir 10 štukas FB like, 3 štukas twitter sekotāji, bet ne vienā ne otrā sociālajā tīklā nav gandrīz nekādas aktivitātes no 'fanu' puses?
sociologs 30.01.2014. 17:25
Pirktie sekotāji. Jēga tikai nav saprotama
Uz beigām nedaudz atsita Stone sour dziesmu ''inhale''. Vismaz Karmafree būs ar ko kopā končus uzbliezt.
ņemu vārdus atpaka-ļ no 3:02 šis youtube.com/7NHz3Koj7o0 un pain fiction - poison 2:40 skan gandrīz identiski Stone sour gabalam;D
Ir labs! beidzot kāds māk arī dziedāt. tātik turpināt.
Atceros Intricate. ;) redzēs kas ar šo grupu izveidosies. Izklausās daudzsološi.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.