JAUNĀKIE IERAKSTI

Noklausies Burned In Blizzard EP „The Perspective of Alter Ego”

Burned In Blizzard 21.03.2014. 10:59
Metāla apvienība Burned In Blizzard piedāvā klausītājiem savu jaunāko EP ierakstu "The Perspective of Alter Ego".

Pirmatskaņojumu ieraksts piedzīvoja kinoteātrī „Kino Citadele” „Lamb of God” dokumentālās filmas „As The Palaces Burn” īpašā seansa ietvaros. No 21. marta „Burned In Blizzard” piedāvā to publiski pieejamu savā bandcamp profilā noklausīties arī tiem, kam nebija iespēja pievienoties uz ieraksta noklausīšanos klātienē.

„The Perspective of Alter Ego” ieraksts ir tapis „Sound Division” ierakstu studijas telpās sadarbībā ar skaņu inženieri Gintu Lundbergu, kurš plašāk pazīstams ar iesauku „Mēmais”. Savukārt pēcapstrādi ir veikuši industrijā pazīstamie mixing un mastering inženieri Lucas d’Angelo no grupas „Betraying the Martyrs” un Joey Sturgis, kurš strādājis ar tādām grupām kā „Asking Alexandria”, „The Devil Wears Prada”, „I See Stars” un citām. „Tas bija nu jau kārtējais izaicinājums, kas rezultātā izvērtās par vēl nebijušu pieredzi”, stāsta grupas vokālists Kārlis Kalvišs.

Ar ieraksta izdošanu „Burned In Blizzard” atsāk aktīvu koncertēšanu un paziņo arī par grupas sastāva papildinājumu. Jaunajā sezonā grupai ir pievienojies ritma ģitārists Toms Krēsliņš, ļaujot līdzšinējam grupas ritma ģitāristam un vokālistam Kārlim nolikt ģitāru malā un nodoties tikai vokālista uzdevumiem. Toms ar entuziasmu komentē: „Man ir patiess prieks pievienoties grupai ar stabilu redzējumu nākotnē, kurā katru dienu mani sagaida jauni pārsteigumi.”

Grupu dzīvajā dzirdēt, redzēt un satikt varēs 20. aprīlī klubā „Nabaklab”, kad kopā ar grupām „Rise of Tyrants” (IT), „Legacy ID”, „Dehead” un „Pain Fiction” notiks jaunā materiāla koncert-prezentācija, kā arī 25. aprīlī „Bloodstock Open Air” atlases konkursā klubā „A Nice Place” un Latvijas Kultūras akadēmijas Valpurģu svinībās 30. aprīlī.

„Burned In Blizzard” aktivitātēm var sekot grupas Facebook lapā.

 

Lasi vēl

Komentāri

opa.. jauda!! labs, ka pašmāju.. )
kaut vairāk vietējās metāla blices šādi rūpētos par savu skanējumu. uzreiz var just, ka mix&master pasaules līmenī
žēl tikai, ka muzikālais saturs nekāds
Kas vainas saturam? Nav nemaz tik slikti. Grupa galu galā arī stipri svaiga, gan ar laiku vēl paspēs arī ko uzlabot un pieslīpēt :)
zvejnieks 23.03.2014. 01:25
Ļoti labi!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.