JAUNĀKIE IERAKSTI

Neon Saturdays izdod jaunu dziesmu un romantisku videoklipu

Neon Saturdays 25.09.2018. 09:08
Klajā nācis grupas "Neon Saturdays" jaunākais singls "Phoenix" un tā videoklips

Dziesma tapusi sadarbībā ar starptautiski atzītiem skaņu ierakstu speciālistiem no Lielbritānijas, kuri iepriekš strādājuši ar pasaules mēroga zvaigznēm, taču nu jau labu laiku sadarbojas arī par pašmāju mūziķiem no Siguldas. Grupas singla videoklips veidots kā stāsts par iemīlēšanos un šo jūtu dziedinošo, atjaunojošo spēku. Tajā galvenās lomas atveido divas meitenes.

"Strādājot pie šīs dziesmas, pavadījām ilgu laiku diskutējot par lietām, kuras ir saistītas ar cilvēka mentalitāti, sabiedrību, sociālo dinamiku un, kas vissvarīgāk – mīlestības lomu mūsu dzīvēs. Radošā procesa gaitā atkārtoti pārliecinājāmies, ka mūsu ambīciju, mērķu un rīcības pamatā ir vēlme tikt saprastiem, uzklausītiem un mīlētiem," pauž grupas vokālists Andris Ēvelis.

Singla videoklips veidots kā stāsts par iemīlēšanos un šo jūtu dziedinošo, atjaunojošo spēku. Tajā galvenās lomas atveido divas meitenes. “Jau iesākumā bija skaidrs, ka šī vēstījuma ietveršanai videoklipā būs nepieciešams pāris. Vienlaikus mani nepameta sajūta, ka šajā stāstā ir jādominē sievišķajai enerģijai, tādēļ ierosināju, lai šoreiz pievēršamies divu meiteņu izdzīvotajam. Lieki piebilst, ka viendzimuma pāri nereti ir lielisks piemērs tam, cik daudz cilvēki ir gatavi paciest un izdarīt mīlestības vārdā,” videoklipa pamatdomu skaidro mūziķis.

Grupas jaunais singls “Phoenix” tapis ciešā sadarbībā ar talantīgo producentu Levisu Gardineru. Skotu izcelsmes producents iepriekš par sevi licis skaļi runāt, sadarbojoties ar britu dziedātāju Eliju Goldingu un 2016. gada britu “X Factor” uzvarētāju Metu Teriju. Pie “Neon Saturdays” jaunā ieraksta kopējā skanējuma strādājis talantīgais Lielbritānijas studijas “Metropolis” skaņu inženieris Endijs Baldvins (Andy “Hippy” Baldwin). Baldvins iepriekš sadarbojies ar tādiem pasaules mūzikas grandiem kā “The Who”, “Oasis” un Robijs Viljamss.

Rokgrupa „Neon Saturdays” dibināta 2012. gadā. Tās pastāvēšanas laikā ir iznācis debijas albums un vairāki singli. Koncerttūrēs vairākkārt apceļotas Baltijas valstis un Lielbritānija, kur 2015. gadā grupa, kā vieni no pirmajiem Latvijas pārstāvjiem, spēlēja prestižajā Eiropas jauno mūziķu festivālā „The Great Escape”. 2016. gadā, Siguldas festivāla “Sunset Festival” ietvaros “Neon Saturdays” iesildīja festivāla galvenos māksliniekus – angļu rokgrupu “James”, savukārt 2018. gada vasarā grupa iesildīja pasaulslaveno ASV dziedātāju LP (Laura Pergolizzi). 

 

Lasi vēl

Komentāri

labais - dzeki taa tik turpinaat
Pilnīgs mēsls. Glumais poproks ir miris. Vot, aizraujošs un dinamisks, un interesants poproks- tas ir kas cits.
Producents tāds, producents šitāds - a muzons ta kur?
Iedomājies, kas tur būtu bez producentiņiem...

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.