JAUNĀKIE IERAKSTI

Neon Saturdays izdod albumu Freaks In The Ocean

Neon Saturdays 09.11.2018. 09:22
"Neon Saturdays" 9. novembrī laiž klajā savu jauno studijas albumu "Freaks In The Ocean" un izziņo prezentācijas koncertus.

Albumā iekļautās dziesmas ir abstrakti stāsti, kurus iedvesmojusi bērnība deviņdesmitajos gados un jaunā gadsimta sākumā, Latvijā, skaidro grupas puiši. Ar albuma ierakstīšanu pašmāju mūziķiem palīdzējuši ASV un britu mūzikas industrijas lielmeistari.

“Domāju piekritīsiet – bērnība un pieaugšana vien retajam paliek atmiņā kā garlaicīgs, vienmuļš dzīves posms. Mums četriem šie gadi bija zīmīgu mirkļu un piedzīvojumu pilni. Pozitīvie un negatīvie iespaidi izveidoja mūs tādus, kādi šobrīd esam un manuprāt ir galvenais iemesls, kādēļ mūsu dzīves ceļi reiz krustojās. Mēs sākām radīt mūziku, jo vēlējāmies paust savas domas par apkārtējo pasauli, taču katrs individuāli nebūt nebijām tie skaļākie un pašpārliecinātākie runātāji,“ par “Neon Saturdays” vīziju stāsta grupas līderis Andris Ēvelis

Albums “Freaks In The Ocean” tapis ciešā sadarbībā ar producentu Levisu Gardineru. Skotu izcelsmes producents sadarbojoties ar britu dziedātāju Eliju Goldingu un 2016. gada britu “X Factor” uzvarētāju Metu Teriju. “Freaks In The Ocean” iespējams iegādāties mūzikas disku pārdošanas vietās kā arī “Spotify”, “Apple Music” un citās lielākajās straumēšanas vietnēs.

Par godu albuma iznākšanai Latvijā ieplānoti divi prezentācijas koncerti Valmierā, Valmieras koncertzālē (16. novembris) un Rīgā, RISEBA Arhitektūras un mediju centra H2O 6 zālē (23. novembrī).

Biļetes iegādājamas visās “Biļešu servisa” tirdzniecības vietās un internetā.

Rokgrupa „Neon Saturdays” dibināta 2012. gadā. Tās pastāvēšanas laikā ir iznācis debijas albums un vairāki singli. Koncerttūrēs vairākkārt apceļotas Baltijas valstis un Lielbritānija, kur 2015. gadā grupa kā vieni no pirmajiem Latvijas pārstāvjiem spēlēja prestižajā Eiropas jauno mūziķu festivālā „The Great Escape”. 2016. gadā, Siguldas festivāla “Sunset Festival” ietvaros “Neon Saturdays” iesildīja festivāla galvenos māksliniekus – angļu rokgrupu “James”, savukārt 2018. gada vasarā grupa iesildīja pasaulslaveno ASV dziedātāju LP (Laura Pergolizzi).

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.