JAUNĀKIE IERAKSTI

Morāles Inkvizīcija izdod debijas albumu ‘’Pazemotie un apvainotie’’

Morāles Inkvizīcija 26.01.2015. 11:46
Pašmāju jaunā death-punk grupa ‘’Morāles inkvizīcija’’ nāk klajā ar savu debijas albumu ‘’Pazemotie un apvainotie’’, kurā ir ietverti mūžam senie pankroka ritmi kopā ar smagām melodijām un skarbu sociālo kritiku.

Albumā ietverti 6 skaņdarbi, katrs ir nedaudz atšķirīgs, bet tos vieno divi faktori- smags un agresīvs pankroks un aptuveni 6 panti ar skarbiem vārdiem par sabiedrību, kurā dzīvojam.

Grupa par albumu paši saka- dziesmas tika veidotas pēc diviem nosacījumiem, proti, lai dziesmās paustu domas, ko mūsdienās gandrīz vairs nevar dzirdēt un lai mūzika būtu tāda, ka ne tikai mazie panciņi var paārdīties, bet arī metālisti var pakratīt savas galvas.

Grupa radusies tikai 2014. gada sākumā, bet jau mēģina pietekt sevi kā stabilu ‘’spēlētāju’’ Latvijas D.I.Y. scēnā, kas mudināja grupu arī diezgan ātri doties ierakstīt pirmo albumu. Albums tika ierakstīts Valmierā ‘’Hodila Records’’ un izdots pašu spēkiem.

Albums ir klausāms bandcamp lapā un iegādājams pie grupas CD formatā.

Lasi vēl

Komentāri

Vladimirs 26.01.2015. 12:42
Vot baigais desonovičs.
Ar ko atšķiras debijas albums no parasta albuma?
Lindermans 26.01.2015. 17:59
A tas nav Kapakmens, tikai ar nomainītu nosaukumu?
Nabaga Lomiks. Vispār, diezgan sūdīga debija.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.