JAUNĀKIE IERAKSTI

Mindesign publicē dziesmu un videoklipu Confined

Mindesign 04.06.2018. 12:56
"Confined" ir grupas pirmais singls pēc pērnā gada albuma "Filth".

Mindesign savu darbību aizsākuši 2015.gada nogalē un līdz šim izlaiduši debijas albumu "Filth", kā arī aktīvi koncertējuši kopā ar vietējām un ārzemju grupām. Video tapšanā Mindesign apvienojušies ar Pēteri Valdmani, kurš strādājis pie grupas iepriekšējā video klipa "The Deceiver", savukārt dziesma ierakstīta KS Records Kārļa Šteinmaņa vadībā.

Jaunais singls pieejams grupas Spotify, Deezer un citos straumēšanas servisos.Lasi vēl

Komentāri

Pats skaņdarbs nav īsti manā gaumē, bet ierakstīts un apstrādāts godam.
Klips mani pārsteidza pozitīvā ziņā. Aktuāla doma un labs tās pasniegšanas veids. Kā arī montāža un pēcapstrāde augstā līmenī.
Veiksmi un ceru sagadīt kautko tikpat radošu arī nākotnē!
Vēlviens Heiteris 04.06.2018. 22:19
Daudz foršu kadru klipā. Vietām lēcas baigi nice izskatījās. Klips izskatās pārdomāts un viss, kas likās dīvaini, ir tikai gaumes jautājums.
Dziesma likās ļoti ok. Čaļi noteikti var arī vēl labāk. Pirmajā reizē klausoties bija grūti saprast latviešu angļu valodu, bet tas laikam ir normāli.
Kopumā ļoti pozitīvi pārsteidza, malači.
Jūtama izaugsme grupai muzikālā ziņā. Vienīgi cik ilgi jau tiek spēlēts šāds stils Pasaulē un Latvijā? Jau vairāk nekā 10 gadus dzirdu šāda tipa smago mūziku kā populārāko standartu, tajā skaitā vokālo tehniku.
Daudz žanri pastāv sen un ilgi, tos turpina spēlēt un klausīties. O your point is?

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.