JAUNĀKIE IERAKSTI

Mindesign izdod debijas albumu Filth

Mindesign 05.06.2017. 15:07
Metāla apvienība "Mindesign" nodod klausītājiem savu pirmo studijas albumu "Filth".

"Filth ir albums, kuru caurstrāvo sabiedrībā vispār - nepieņemamas tēmas, sāpes, naids un cilvēka eksistences jēga. Viss kopā sniedz priekšstatu par to, cik patiesībā cilvēks ir neizprotama būtne. Ieturot klasiskās Mindesign vērtības - mēs to visu apsmejam! Bet kāpēc tik nopietni? Mēs taču tik un tā esam tikai netīrums uz šīs zemes," par albumu stāsta grupa.

Debijas albums "Filth" tapis 2017. gada pavasarī "KS Records" studijā, kur tas ierakstīts, miksēts un māsterēts Kārļa Šteinmaņa virsvadībā.

Grupas pirmsākumi meklējami 2015. gada nogalē, apvienojoties dalībniekiem no tādam grupām kā "Malduguns", "Dark Nexus", "Break The Norm" un "Enema Express".

Muzikālā apvienība sevi neietur noteiktos metāla žanra standartos un eksperimentē ar tādiem mūzikas žanriem un apakšžanriem kā Metalcore, Deathcore, Black Metal, Nu-Metal un līdz pat Džezam.
Mindesign ir Jānis Naglis (vokāls), Dainis Kļaviņš (Ģitāra), Vadims Maisejevičs (Ģitāra), Edgars Ceplis (Bass), Kristiāns Voitkevičs (Bungas).

Pagājušajā gadā grupa izdevusi trīs singlus "The Deceiver", "Hunting Trophy" un "Starp Sauli un Zemi", visas šīs dziesmas ir iekļautas debijas albumā. Vēl pie sasniegumiem var pieskaitīt mūzikas video klipa radīšanu dziesmai "The Deceiver".

 

Albuma fiziskās kopijas ierobežotā skaitā ir pieejamas sazinoties ar grupu sociālos medijos vai rakstot uz e-pastu mindesignband@gmail.com

Mindesign saka paldies ģimenēm, draugiem, faniem un pārējiem, kas iesaistījās un palīdzēja albuma tapšanas procesā.

Lasi vēl

Komentāri

Neesmu pārliecināts vai mūzika ir manai gaumei, bet mikss ir brīnišķīgs.
Viss jau būtu labi, ja šitais viss skanētu arī dzīvajā vismaz uz pusi tik labi kā ierakstā.
Ierakstus mūsdienās cilvēki saķūnēt ir iemācījušies, bet spēlēt gan ne.
Murgi. Naciet pie prata. Ar Satanu nejokojas! Vielii ieiet izoiet- tikpat ka neiespējami

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.