JAUNĀKIE IERAKSTI

Metāla projekts Velna Rats publicē albumu

Velna Rats 05.03.2020. 10:38
Latvijas black/death metal projekts “Velna Rats” publicē desmit dziesmu albumu ar Raiņa vārdiem.

Projekts “Velna Rats” radās 2010. gadā, kad pašmāju grupas “Urskumug” līdzdibinātājs un ģitārists Edgars Krēgers (ex Maero) pameta grupu un smagās mūzikas skatuvi. Tomēr nepublicētās dziesmas līdzi nesa nepadarīta darba sajūtu, tāpēc tika nolemts tās tomēr ierakstīt. Ar laiku klāt nāca jaunas, izveidojot pilna garuma materiālu. 2017.gadā pievienojās vokālists Aleksandrs B. (no Heaven Grey). Par tekstiem “Velna Rats” izvēlējās Raiņa dzeju no krājuma “Gals un Sākums”, kas ir simboliska dzejnieka pieredze un sajūtas par dzīves jēgu, laiku, darbu, nāvi, sāpēm, vientulību un citām tēmām. Turpmākajos plānos ietilpst videoklipu veidošana un varbūt kādreiz arī “dzīvās” performances.

Dziesmu autors ir Edgars Krēgers. Instrumentus un elektroniskos celiņus instrumentālajās dziesmās iespēlējis autors. Vokālu ieraksts – Aleksandrs B., bet elektroniskās atmosfēras darinātājs smagajās dziesmās ir Armands Švalbe no grupas “Skelectory” (ASV). Ieraksts tapis 9 gadu laikā. 

Albums klausāms vietnē Soundcloud.

Lasi vēl

Komentāri

Izcils veikums!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.