JAUNĀKIE IERAKSTI

Matīss Kļaviņš izdod otro EP "Ripples & Rocks"

Matīss Kļaviņš 07.04.2015. 14:03
Jaunais mūziķis Matīss Kļaviņš no Rīgas, kurš pagājušogad vasarā izlaida savu debijas EP, piedāvā klausītājiem iepazīties ar otro minialbumu "Ripples & Rocks".

Atšķirībā no iepriekšējā mazalbuma, "Ripples & Rocks" ir tapis aptuveni mēneša laikā, mūziķim veicot arī pašu ierakstīšanas procesu galvenokārt savās mājās, kas, autoraprāt, kompozīcijām ir piešķīris tādu spontanitāti un personību, kādu, rakstot profesionālās studijās, sasniegt ir daudz sarežģītāk. Stilistiski albums pietuvojas folk, lo-fi un alt-country žanriem, ko arī apliecina mazalbumā iekļautā Boba Dilana "Don't Think Twice, It's Alright" kaverversija, taču tematiski EP runā par mūziķa pārdomām par cēloņsakarībām - par mākslas, mūzikas, mīlestības, ģimenes un līdzcilvēku ietekmi savā dzīvē.

Matīss Kļaviņš ir basģitārists grupās "Pyro Trees" un "Momend", no kurām pēdējā nupat piedalījās Tallinas Mūzikas nedēļā.

EP "Ripples & Rocks" iespējams noklausīties un lejupielādēt par brīvu mūziķa bandcamp profilā.

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.