JAUNĀKIE IERAKSTI

Mary Jane ar jaunu dziesmu piesaka otro albumu

Mary Jane 22.01.2018. 10:38
Grupa "Mary Jane" paziņo par jauna albuma “In Jail izdošanu šī gada martā un publicē dziesmu.

Aizvēsture sākās 2003. gadā Liepājas karostas cietumā, kā afēra aiz nodarbinātības trūkuma un sastāvējušā gaisa grupas mēģinājumu telpā. Pēc piesātinātas piedzīvojumu dozas divu nedēļu garumā, ar cietuma spokiem un atejas traumām, tika ierakstīts tā sauktais "cietuma albums". Diemžēl vētrainais un nesavaldāmais jaunības entuziasms, izsvīda lēnām no radošām galvām, pateicoties visiem ļoti labi pazīstamajam un nenogurdināmam līdzekļu trūkumam, kurš kā sērga agri vai vēlu piemeklē visus maznodrošinātos pašdarbniekus.

Grupas ierastajā manierē, neko nenovest līdz galam, 2017. gadā ar uzkrāto jaunu naudas maisu atsākās medības pēc iesalušā albuma, kurš ar ilgi gaidīto otro piegājienu, beidzot tiek novests līdz galam. Pateicoties šim sajūsminošam un ļoti svarīgam notikumam, grupa savā “zelta” sastāvā trin kaujas nažus un gatavojas doties pārbraucienā pa Baltijas valstīm piedaloties festivālos un uzstājoties klubos, kur viņi vēlas atrādīt savu ilgi gaidīto daiļradi.

Šobrīd Mary Jane piedāvā noklausīties pirmo dziesmu no gaidāmā albuma - "Millionaire"Grupa Mary Jane, kura tika nodibināta 1995.gadā, lielāko uzmanību izpelnījās spēlējot tieši šajā, tā saucamajā, "zelta" sastāvā, kurš savas aktīvās darbības laikā (2000.-2006. g.g.), guva atzinību gan no kritiķu, gan arī no klausītāju puses. Tāpat grupas pirmais albums "Lost Innocence Vast Ego" (pazudusī nevainība un pārmērīgais pašcentrisms) tika nominēts kategorijai "Labākais Roka albums" Latvijas Mūzikas Gada Balvas 2005. gada ceremonijā.

Lasi vēl

Komentāri

QOTSA - Millionaire 22.01.2018. 18:35
Jocīgs mikss. Viss skan tik plāni. It kā kāds būtu nogriezis nah basus. Nez, ja būtu apakša, moš man pat liktos šis gabals okay. Pēc pirmās noklausīšanās reizes uz norm.austiņām, šķiet nekas īpašs. Moška tie ir aizspriedumi pret žanra specifiku, jo, zinkā, pirms 15 gadiem tika iets cauri šādai mūzikai, mācoties skolā, un tagad tā vispār ir pazudusi no skatuvēm un mūz.vides. Tāpēc kaut kā šķiet neauglīgi tādu vispār spēlēt. Bet, kā jau teicu, moš tie ir aizspriedumi.
Elles Izdzimums 22.01.2018. 18:54
Pazudusi šāda mūzika ir, taču kas gan ir nācis vietā? Jauno salkanības un banalitātes reizēm liek nopriecāties, ka vispār kāds iz vecajiem ,labajiem laikiem kaut ko dara. Šis gabals, protams, nav nekāds pasaules hits, tomēr prieks, ka puiši atkal savākušies un kaut ko ražo. Gan sāks uzrasties arī kvalitāte ar laiku. Šī varētu būt iesildīšanās pēc pārtraukuma, tomēr tāpat jūtams ,ka grupai ir vairāk ko teikt, nekā zaļknābjiem, kuriem galvenais pagozēties skatuves gaismās.
Millionaire 22.01.2018. 19:04
http://www.alternative.lv/pasakumi/forss-vakars-adminu-iela-2449/
Nuff Said. Džeki močī. Džeki močī ar jaudu un izdomu. Nav vairs skriešana pakaļ "o, man patīk tā grupa, tāpēc spēlējam tajā žanrā". Protams, tur ir žanru mikslis, bet vairs nav vecā labā sekošana noteiktam stilam.
Millionaire 22.01.2018. 19:06
Lai vai kā, es atzīstu - mans 1. koments patiesi izklausījās pēc niknā, bēdīgā latviešu dirsēja komentārā. Tā patiesībā nav (tik viennzīmīgi). Prieks, ka džeki turpina spēlēt. Laikam spēlē to pašu, jo vnk nav dvesmas spēlēt ko citu. Kaut gan nekad nevar zināt, kāpēc tika pieņemta izvēle atzīvināt MJ un spēlēt ko ļ.līdzīgu. Bučas!
Riekstiņš 22.01.2018. 22:20
Ar atgriešanos! Viena no Latvijas labākajām koncertgrupām.
Bermudu Divstūris un Dullais 23.01.2018. 17:35
Šis gabals izklausās kā iekonservēts eksemplārs no pagātnes, kas, cik saprotu, tas arī ir. Tolaik man bija izbrīns, kāpēc Mary Jane nav ''izsitušies'' kaut kur vēl tālāk, tagad to vieglāk saklausīt. Kas nu kuru attiecīgajā vecumā pievilināja. Tolaik šķita, ka LV viss pilns ar kornkloniem. Uz koncertu tuvākajā kultūras perēklī gan noteikti aiziešu, pastutēšu sienu, alkoholu nelietošu.
Uz studijas tumbām reāli mikss nespiež cauri enerģiju, bet gan to noslāpē. Nerunājot par māsteringu.
Tā jau forši dzirdēt, ka latvieši darbojas rokā.
Dziesma ļoti laba, bet ieraksts gan tāds pašvaks, jo sevišķi bungas.
Tas čalis kas šito ir miksējis, vispār neko nerubī no muzona! ...pilnīgs dunduks.
..Gonza ir ideots!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.