JAUNĀKIE IERAKSTI

Mācītājs on Acid izdod dziesmu Pelēks

Mācītajs on Acid 31.10.2018. 12:45
Pēc vairāku gadu pārtraukuma ar jaunu dziesmu un videoklipu atgriežas grupa “Mācītājs on Acid”.

Mācītājs on Acid jaunās dziesmas “Pelēks” ierakstu veikuši ASV, Merilendā, īsā, aptuveni 3 stundu studijas sesijā. To producējis labi pazīstamās metāla grupas “Darkest Hour” dalībnieks Maiks Šlaibaums (Mike Schleibaum), kurš ierakstā spēlēja arī basģitāru.

Pārējais grupas sastāvs ilgus gadus palicis nemainīgs: Kristaps Krēsliņš (ģitāra un balss), Laris Krēsliņš (bungas) un Deimiens Teilors (ģitāra).
Dziesmas video veidojis Laris Krēsliņš un Branko Jakominičs. 


"Mācītājs on Acid" 1991. gadā ASV dibināja abi brāļi Krēsliņi, un grupa pastāvēšanas laikā vairākkārt uzstājusies Latvijā dažādos klubos un festivālos. Ģitārists un vokālists Kristaps Krēsliņš jau ilgus gadus dzīvo Latvijā, kur viņam pieder Vecrīgas bārs "Aptieka", kas šomēnes svin 10 gadu jubileju.

Dziesmu “Pelēks” iespējams iegādāties grupas Bandcamp vietnē un drīzumā tā būs pieejama arī populārākajos straumēšanas servisos.

Lasi vēl

Komentāri

Riekstiņš 31.10.2018. 18:36
Kur ir mans pelēks?
Kur ir mans pelēks?

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.