JAUNĀKIE IERAKSTI

Liepājas roka grupa Flying Bra publicē singlu no gaidāmā albuma

Windcity rockband Flying Bra 04.07.2018. 16:04
Liepājnieki "Flying Bra" nodod klausītājiem dziesmu un videoklipu "Ātrums sirdī" no gaidāmā debijas albuma.

Dziesmas stāsts ir par motociklistu dzīvi - reizē mežonīgu, skarbu un vienlīdz romantisma pilnu - par visu, ko tā dod un diemžēl arī paņem sev. Dziesmas teksta autors ir grupas pirmā sastāva bundzinieks Zintis Lākutis. Mūzikas autori ir visi grupas pašreizējie dalībnieki. Video veidojis Ritvars Sproģis ar OHM.LV. Dziesma audio versijā būs klausāma arī Spotify, iTunes, Soundcloud, un citur.

Flying Bra tika izveidota 2016. gada sākumā. Šobrīd sastāvā pamatlicējs un vokālists Kaspars Šīmanis, ģitāristi Krists Dēvics un Ivars Lūsēns, basģitārists Dainis Pusaudzis un nesen grupai pievienojies bundzinieks Renāts Gabaliņš, kurš pēc ilgstošas prombūtnes atgriezies Liepājā.

Līdz šim "Flying Bra" kāpuši uz skatuves dažādos festivālos - "Summer Sound", "Rockin` Liepāja", "Virgafest", “Bildes”, u.c., kā arī uzstājušies ar solo koncertiem vairākos klubos un pasākumos Latvijā. Rudens sesija lielākoties tiks veltīta jauno skaņdarbu ierakstiem, lai pavisam drīz izdotu debijas albumu.

Tuvākie koncerti:

06.07 Klubā “Melno cepurīšu balerija”, Jelgavā

07.07 Atpūtas parkā “Pērkone”, Liepājā

20.07 Klubā “Fontaine Palace”, Liepājā

21.07 Motofestivālā “Kurland bike meet”, Ventspilī

11.08 Moto saietā “Vēja brāļu ordeņa Biker Party”, Saulkrastos

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.