JAUNĀKIE IERAKSTI

Les Attitudes Spectrales izdod trešo albumu un izziņo prezentācijas koncertu

Les Attitudes Spectrales 31.10.2019. 13:22
Grupa Les Attitudes Spectrales izdod trešo studijas albumu "Vampire in the Summer" un izziņo prezentācijas koncertu.

Les Attitudes Spectrales Latvijas pagrīdes mūzikas scēnā zināma kopš 2014. gada, kad tā uzsāka koncertēšanu nelielos neatkarīgās mūzikas pasākumos Rīgā. Grupas kodols ir Juliens (FR) un Rūta (LV), kas katrs ar savu muzikālo skatījumu un bagāžu, rada kopīgus oriģinālmūzikas skaņdarbus. Sākotnējais plāns neiekļauties kādā konkrētā mūzikas stilā ar laiku tomēr rezultējās fuzz, psihodēliskā, garāžroka vai pankroka un reizēm arī akustiskā veidolā. Grupas dalībniekiem nav noteiktas lomas, ko var novērot koncertos, kuros raksturīga instrumentu maiņa starp grupas galvenajiem dalībniekiem. 

Les Attitudes Spectrales līdz šim dueta sastāvā ir izdevuši divus albumus – “Floral Wreck” (2014) un “Where’s My Ghost Milk” (2015). Abus iepriekšējos albumus iespējams noklausīties straumēšanas vietnēs. Tradicionāli visi šīs grupas albumi tiek izdoti 31. oktobrī, veļu laikā, un tāpēc arī jaunais albums “Vampire in the Summer”, nāks klajā jau ceturtdien, 31. oktobrī. Trešais albums būs ar nedaudz atšķirīgu skanējumu, ko nosaka papildinājums grupas sastāvā -  pievienojās bundzinieks Jānis (zināms no tādām grupām kā Donēts, Gultā ar Fantomasu), un ģitārists - Adrians (zināms kā bundzinieks no Chomsky Chess Club, Donēts, Salt Wound, Single Window). Kopā ar Jāni grupa koncertē aptuveni pusotru gadu, bet šādā, četru mūziķu sastāvā līdz šim ir bijuši tikai daži koncerti.

Pašlaik, klausītāju ausīm no gaidāmā albuma pieejama dziesma “Faces Dissolve”.

Ieraksts taustāmā veidolā (CD un kasetes) būs pieejams ļoti limitētā apjomā albuma prezentācijas koncertā sestdien, 2. novembrī, Aleponijā.  Novembra vidū plānoti daži koncerti ārpus Rīgas kopā ar grupu Donēts, par ko informācija sekos Les Attitudes Spectrales Facebook vietnē, un albuma prezentācija noslēgsies 30. novembrī Tallinā, koncertējot kopā ar grupu JARS no Krievijas, pagrīdes mūzikas notikumu organizatora “Poor Life Choices” paspārnē.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.