JAUNĀKIE IERAKSTI

Laime Pilnīga piedāvā singlu Apocalyptic Intimacy

Laime Pilnīga 11.10.2016. 10:52
Grupa "Laime Pilnīga" klausītājiem nodod skaņdarbu “Apocalyptic Intimacy” un dodas koncerttūrē, kuras laikā paredzēti koncerti Latvijā, Vācijā un Nīderlandē.

 

Kompozīcija „Apocalyptic Intimacy” vēsta par mirkli, kad apkārt notiekošais neliekas svarīgs un pasaule eksistē tikai no tā, ko tu jūti, dzirdi, redzi.

Oktobra beigās Laime Pilnīga dodas “Apocalyptic Intimacy tour” koncerttūrē uz Vāciju un Nīderlandi un pirms tam paviesojoties arī Latvijas pilsētās: Alūksnē, Liepājā un Ģitāristu sesijas ietvaros, Praulienā. Ārzemēs Laime Pilnīga dodas ar nosaukumu The LP, pavisam kopā grupai paredzēti 12 koncerti

Skaņdarbs, tāpat kā svaigākais grupas albums, ierakstīts un māsterēts "Wolk Recording Studios" ar Aleksandru Volku pie pults, kas arī palīdzējis grupai kā producents.  Mūzikas un vārdu autors ir Laime Pilnīga.

Albumu “LP” var klausīties šeit:

Laime Pilnīga muzicē kopš 2006.gada. Publikai bijusi iespēja dzirdēt grupu uzstājamies gan visos lielākajos Baltijas rokfestivālos, gan neskaitāmos pasākumos un mūzikas klubos. Tāpat „Laime Pilnīga” mūziķi ir piedalījušies festivālos Polijā, Bulgārijā, Ungārijā, Lietuvā un Igaunijā.

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.