JAUNĀKIE IERAKSTI

Krāsa izdod albumu Ak dievs, ko par mums teiks citplanētieši

Krāsa 06.01.2020. 11:39
Melanholiskā roka grupa "Krāsa" laiž klajā albumu "Ak dievs, ko par mums teiks citplanētieši ".

Krāsa ir dibināta 2015. gadā un piecu cilvēku sastāvā (Roberts Lakstiņš Lakstīgala - bass, Ieva Zeltiņa - bungas, Roberts Bergs - ģitāra, Miks Gailis - ģitāra, Edgars Sondors - ģitāra, vokāls) izlaiž savu debijas albumu "Ak dievs, ko par mums teiks citplanētieši", kas tapis jau no 2019. pavasara. Grupas pirmsākumi meklējami leģendām apvītajā Chomsky bārā, kur mūziķi mēdza sanākt kopā baudīt kompāniju. Visi dalībnieki līdz tam bija spēlējuši citos kolektīvos, līdz kādā vakarā viņi nonāca līdz jautājumam "kad mūsu grupai būs mēģinājums".

Rokgrupai šis ir pirmais lielais iznāciens. "Albums sevī ietver 10 dziesmas, kas, līdzīgi konfekšu kārbai, ko ikoniskajā filmā Forests Gamps salīdzināja ar dzīvi – sniedz unikālu skaņu nokrāsu emocijām un notikumiem, kurus, visticamāk, ir piedzīvojis ikviens. Iespējams, ka katrs Latvijas iedzīvotājs vismaz vienreiz ir dzirdējis par Melanholisko valsi, bet tagad ir pienācis laiks dzirdēt arī melanholisko roku," stāsta grupa.

Albuma lirikas ļauj ieskatīties kāda cilvēka dvēselē, uzzināt, cik maksā nevainīgs flirts un kā tas ir pastaigāt cita tupelēs: "Man patīk interpretācijas un, ja kāds zina, par ko ir albums, var man droši rakstīt Facebook. Bet, ja man jāatbild, tad pāris dziesmas ir par attiecību noslēguma posmu, kad ugunskurā izdziest ogles, un gaisā izplēn pelni. Viena dziesma ir par mājdzīvnieka nāvi, viena ir par Aristīda Briāna ielu, viena ir par tēva brāli un par laiku, kad ome vēl bija dzīva. Bet albums kopumā? Es nezinu, par ko ir albums. Par kaut ko svarīgu. Par nezināšanu. Par slēpšanos no patiesības."

Lasi vēl

Komentāri

seksīgi!
Dieselpro 07.01.2020. 07:32
Ak dievs ko par mums teix latvieši.
erotiski!
edgyedghars 07.01.2020. 16:26
Labs 2000to vaibs.
Kad koncis?
Bēbis Jods 07.01.2020. 19:00
Ļoti labs vaibs, 10/11 made me cry.
plostroks 09.01.2020. 03:49
baigi cojīgs vokāls. es arī gribu koncertu!
Krāsas fans 15.05.2020. 23:28
Paredzu jums daudz melanholiskā roka fanu! Kad atkal tiksimies dzīvajā...

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.