JAUNĀKIE IERAKSTI

Johnny B Beast izdod dziesmu Bolderājas blūzs

Johnny B Beast 09.04.2018. 14:52
Latvijas alternatīvā blūza izpildītājs Johnny B Beast piedāvā jaunu dziesmu un video "Bolderājas blūzs"

Latvijas alternatīvā blūza izpildītājs Johnny B Beast piedāvā jaunu dziesmu un video!

Ideja par Bolderājās blūzu radās, kādā no Rīgas lokāliem šķirstot astoņdesmito gadu žurnālu "Avots", kurā bija publicēts Hardija Lediņa dzejolis ar šādu nosaukumu. Lediņš šos dzejas pantus pats izpildīja slavenajos pārgājienos uz Bolderāju, šamaniskā bungu pavadījumā.

"Es vēlējos atdzīvināt Bolderājas blūzu 2018. gadā, ietērpjot to bezrūpīgā skanējumā, ar ģitāru un ermoņikām. Nostaļģiskas noskaņas, par leģendām apvīto, mistisko Bolderāju," saka Johnny B Beast. Dziesma iespēlēta uz paštaisītas šaha dēlīša ģitāras, talkā ņemot blašķi.

Johnny B Beast spēlē alternatīvo blūzu kopš 2012. gada, uzstājies daudzviet Eiropā, pārstāvjis Latviju "European Blues Challange" konkursā 2016. gadā Itālijā.

Šogad martā devies minitūrē Izraēlā, iespējams, ir pirmais un vienīgais Latvijas blūzmenis, kas ieskandinājis notis Tuvajos Austrumos.

"Telavivas pieredze mani uzlādēja, sevišķi, iespēja spēlēt leģendārajā klubā Mike's Place. Tas atrodas pašā pilsētas centrā, promenādē pie Vidusjūras. 2003. gadā šajā vietā notika asiņains terorakts, tomēr blūza gars ir nemirstīgs, un bija prieks redzēt, ka vieta ir atdzimusi, un dzīvā mūzika priecē vietējos un atpūtniekus," saka Beast.

Šovasar plānots piedalīties Igaunijas un Polijas lielākajos blūza festivālos - "Augustibluus" un "Suwalki Blues Festival" duetā kopā ar Reini Pētersonu.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.