JAUNĀKIE IERAKSTI

Johhny B'Beast piedāvā dziesmu "Stāmerienas blūzs"

Johhny B' Beast 22.10.2014. 15:57
Rīgas akustiskā blūza ģitārists Johnny B'Beast piedāvā stāstu par Gulbenes - Alūksnes mazbānīti, tā pasažieriem, Stāmerienas pieturu, rudenīgajiem laukiem un rāmo dzīves plūdumu.

Rudens ir pārdomu un miera laiks. Sevišķi tas jūtams laukos, ārpus pilsētas spriedzes, kur laiks rit savu nesteidzīgo gaitu. Gulbenes mazbānītis rudenī ir pustukšs - tā vienīgajā vagonā dienas gaitā iekāpj vien pāris cilvēki, kuri sirsnīgi pārrunā medību, zvejas un dārzniecības aktualitātes ar konduktoru. Šeit visi viens otru pazīst, un neviens nekur nesteidzas. Gar logu plūst pasteļtoņos iekrāsotās ainavas, ļaujot braucējam gremdēties pārdomās. Bānīša riteņu duņa ieaijā. Domas plūst. Skatiens pazūd starp bērzu birztalām un ceļmalas kārkliem.

Dziesma "Stāmerienas blūzs" ierakstīta Hodila studijā, Valmierā. Johhny B' Beast līdz šim uzstājies vairākos Rīgas lokālos, arī festivālā "Laba Daba". Tuvākie koncerti - 24. oktobrī, krogā Leningrad, 31. oktobrī Lielajā Nabaklab Karnevālā, 1. novembrī - Valmierā, Nepabeigtajā Augstceltnē.

Facebook lapa.

Lasi vēl

Komentāri

sirmais gulbis 22.10.2014. 18:48
Diezgan netipiski redzēt šādu stounerblūza mūziku alt.lv, bet kāpēc gan ne - ir ok
Man patīk...

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.