JAUNĀKIE IERAKSTI

Jauni ieraksti no Slayer, Slipknot, Foo Fighters un citiem

Vitālijs Lopatinskis
VITĀLIJS LOPATINSKIS 30.08.2014. 14:30
Pāris jaunumi metāla skatuvē no Slayer, Slipknot, Foo Fighters un citiem

SLAYER paziņojuši par darba atsākšanu studijā un albumu paredzēts izlaist 2015. gadā. Šis būs pirmais grupas albums bez mūžībā aizgājušā ģitārista Džefa Henemana.

SLIPKNOT piektais albums ".5: The Gray Chapter" tiks oficiāli izdots 21. oktobrī zem "Roadrunner" leibla. 

Leģendārie FOO FIGHTERS novembrī plāno izdot savu astoto studijas albumu "Sonic Highways".

Death metal veterāni OBITUARY 28. oktobrī laidīs klajā albumu "Inked in Blood", savukārt zemāk var noklausīties šajā albumā iekļauto skaņdarbu "Visions in My Head" un jaunā albuma treileri.

 

CAVALERA CONSPIRACY novembrī izlaidīs savu trešo albumu "Pandemonium". Šobrīd ir iespējams noklausīties "Bonzai Kamakazi".

Oktobra vidū būs pieejams postmētālistu ROSETTA albums "Flies To Flame", bet šobrīd apskatāms albuma tīzeris:

Melodic death pārstāvji SCAR SYMMETRY 14. oktobrī prezentēs jauno albumu "The Singularity (Phase 1 - Neohumanity)". Zemāk "Limits to Infinity" no tā.

Amerikāņi TEXAS IN JULY piedāvā noklausīties "Sweetest Poison" no jauna albuma "Bloodwork". Savukārt, otru viņu dziesmu "Nooses" var noklausīties MetalInjection.net

DEAFHEAVEN publicējuši jaunās dziesmas "From the Kettle Onto the Coil" studijas variantu.

THE DILLINGER ESCAPE PLAN sadarbībā ar reperi Džerenu Bentonu ir tapis skaņdarbs "Rage".

Blekmetālisti SATYRICON paziņojuši par drīzu ķeršanos pie jaunā albuma tapšanas. Nedz nosaukums, nedz izdošanas datums netiek atklāts.

Savukārt ALL THAT REMAINS jaunais albums gaidāms 2014. gada beigās / 2015. gada sākumā.

Ir arī pozitīvas ziņas no DEFTONES vokālista Čino Moreno, kas ir apstiprinājis darbu uzsākšanu pie jaunā TEAM SLEEP albuma, kas būs pieejams 2015. gadā.

Lasi vēl

Komentāri

Like

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.