JAUNĀKIE IERAKSTI

Jaunā metāla grupa MĀRA izdod dziesmu un video Label Me Insane

MĀRA 25.10.2018. 16:05
Latvijā un Vācijā bāzētā modern death/thrash metal grupa "MĀRA" izdod dziesmu "Label Me Insane", no gaidāmā debijas EP "Therapy For An Empath".

Video filmēšana norisinājās dažādās lokācijas vietās Austrumvācijā, video autors ir Patriks Kacvinkels. Dziesmas vēstījums ir par farmācijas industrijas un psihiatrijas ēnas pusēm un par savas negativitātes pieņemšanu, nevis atstumšanu.

“Liela problēma mūsdienu sabiedrībā ir negativitātes noraidīšana. Cilvēkiem tiek ieaudzināts vienmēr izlikties priecīgiem, ar visu apmierinātiem, neizrādīt sliktās sajūtas, jo tās parasti sabiedrībai ir “neērtas”. Tapēc cilvēki mēdz čakli noraidīt negativitāti, nospiest un pat cīnīties ar to. Viena svarīgā lieta, ko cilvēki mēdz aizmirst ir, ka negativitāte ir daļa no veselīgas emocionālās sistēmas. Ar šo dziesmu mēs aicinām cilvēkus nevis cīnīties, bet gan pieņemt to un atrast dzīvē harmonisku balansu starp savu balto un melno pusi. Tas daudziem pat varētu aiztaupīt vizīti pie ārsta un“laimīgo ripiņu” lietošanu, ” tā par teksta nozīmi stāsta vārdu autore Māra Lisenko.

Grupa MĀRA uzsāka savu radošo darbību šī gada sākumā ar singla un videoklipa “Sell Your Soul” izdošanu. Vasarā grupu bija iespējams dzirdēt pirmajos koncertos: “Metalshow” festivālā Latvijā, “Pollo Metal Fest” Itālijā un “ReeveLand Music Festival” Vācijā. Pēdējā festivālā grupa uzstājās kopā ar tādiem metāla gigantiem kā “Sepultura”, “Satyricon” un “Krisiun”.

Grupas sastāvā ir Latvijā jau zināmi mūziķi:

vokāliste Māra Lisenko (Karmafree, Ocularis Infernum)

ģitārists Deniss Meļņiks (Trendkill Method)

basists Dmitrijs Lisenko (Karmafree, solo mākslinieks)

un bundzinieks Alberts Mednis (Neglected Fields, Trendkill Method, Theatrum u.c.)

Šobrīd grupa strādā pie debijas mini albuma “Therapy For An Empath” finiša fāzes, kas savu dienas gaismu ieraudzīs jau 22. novembrī. Tam sekos albuma prezentācijas mini tūre Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Polijā. Rīgā grupu būs iespējams redzēt un dzirdēt 29. novembrī, klubā “Republika”, Mazājā Pils ielā 11.

 

 

Lasi vēl

Komentāri

90-tie zvanīja - prasīja klipu atpakaļ
100% whannabe Jinjer
tas bunģieris :D :D
SUPER!!!!!
skeptiķis 25.10.2018. 17:55
grūti ņemt nopietni.
tehniski gan protams viss ir debesīs...
labāk tomēr klausos Dmitrija sologabalus.
Beidzot kaut kas kvalitatīvs smagās mūzikas žanrā. MALAČI!
Piedziedājums labs, labi kačā ????. Lai izdodas!
Rževskis 28.10.2018. 01:45
Staind - Crawl
Nakuj līderei tas 'tu būsi mans vergs' prikids? Tāpat kā visām citām metāla līderēm????
Kļošš, puķukrekls, bārda būtu kudi skatāmāk..
@hmm
vai ne? Nereāli labs :)
Tas, lai matainajiem metāla klaviatūras kareivjiem uzsistu stieni. Moš vienkārši izmanto iespēju izpaust savas BDSM fantāzijas. Bet tā jau pohuj
MĀRAS ZEME DIEVZEMĪTE 10.11.2018. 15:06
tā ir tikai sakritība ka soliste Māra???
Supergrupa? A supergroup is a music group whose members have successful solo careers or are part of other groups or well known in other musical professions.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.