JAUNĀKIE IERAKSTI

Jaunā grupa Four Minute Man izdod pirmās dziesmas

Four Minute Man 31.08.2018. 12:51
Jaunā pašmāju stoner/witchrock apvienība "Four Minute Man" klausītāju vērtējumam nodod savus pirmos divus debijas singlus "Thirteen candles" un "Lucy".

"Lai arī grupas daiļrades kopējais skanējums ir izteikti eklektisks, tomēr galvenie uzsvari tiek likti uz blūza, stoner roka un roka tradicionālajām pamatnostādnēm. Ritmiskos stoner roka rifus caurvij ambientas un drūmi melodiskas ģitāras un sintezatora partijas, blūzīgas starpspēles, kā arī bungu un basa klasiskās saspēles. Tam visam pa virsu - čerkstošs un "netīrs", bet izteikti melodisks vokāls," savu skanējumu raksturo Four Minute Man.

Apvienība "Four Minute Man" tika izveidota jau 2016. gadā, tomēr grupas līdzšinējais skanējums iegūts vien 2017. gada vasarā, grupai pievienojoties tās piektajam dalībniekam - taustiņinstrumentālistam Jānim Baldunčikam. Pārējie grupas dalībnieki: bundzinieks Jānis Grugulis, basģitārists Ēriks Blūms, ģitārists Rolands Virks, kas iepriekš darbojušies postroka apvienībā "Your Lines", un ģitārists/vokālists Roberts Strautnieks nešauboties uzņēma jau iepriekš grupai tuvo Jāni un kopīgiem spēkiem uzsāka radošu un priekšnesumiem bagātu ziemu, pavasari un vasaru, kas vainagojās ar divu singlu ierakstu studijā 2018. gada jūlija beigās.

Pirmo divu singlu "Thirteen Candles" un "Lucy" debijas ieraksti ir priekšvēstnesis nākotnē gaidāmajam EP, ko plānots izlaist 2018. gada beigās vai 2019. gada sākumā. Šo laiku grupa plāno pavadīt, aktīvi koncertējot visā Latvijā un, iespējams, arī Eiropā.

Grupas "Four Minute Man" tuvākais priekšnesums gaidāms 2018. gada 31. augustā Rīgā alternatīvās mūzikas bārā "Republika".

Lasi vēl

Komentāri

Pārmaiņas pēc mūsu dīķi kaut kas kvalitatīvs un interesants. Malači!
Riekstiņš 05.09.2018. 18:27
Jēkabpils velni!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.