JAUNĀKIE IERAKSTI

Jaunā grupa Drugs Work Fine izdod dziesmu "Solve the History"

Drugs Work Fine 08.10.2014. 10:17
Gada sākumā Latvijā tapušais dažādžanru ansamblis prezentē savu pirmo singlu.

Rudens sākumā, kā pirmo no idejām, DWF muzikas baudītājiem nodod motivējošu un možu skaņdarbu.

Kā skaidro paša ansambļa dalībnieki: “Šī kompozīcija sevī ietver konkrētu misiju gan attiecībā uz mums pašiem gan klausītājiem. Tās galvenais uzdevums ir rīcības akselerācija un indivīda potenciāla un enerģijas realizācija tam organiski piemērotākajā, nepieciešamajā virzienā."

Ieraksts veikts studijā "Skan" Jāņa Dubava jeb Hela gādībā. Grupas kodolu veido trīs cilvēki, bet kompozīcijas ierakstā tika satikti un savu artavu arī ir devuši viesmākslinieki - Ilvis Faulbaums padalījās ar noskaņu, PaulaDHeart - ar polaritāti.

Lai nenovērstu ne savu ne klausītāju uzmanību no paša galvenā - mūzikas, apvienība izvēlas pagaidām neafišēt savus vārdus.

Lasi vēl

Komentāri

iespaidiigi!
Dethecrator 08.10.2014. 19:02
akdies, kas pa sūdu…
Pretstatā visiem nozelētajiem prost/rock/coriem šis jaunums ir priecīgs pārsteigums.
Akseleraators 10.10.2014. 13:48
Funciigi! :)
Priekš debijnieka spēcīgi. Atgādina jauku laiciņu pirms padsmit gadiem, kad dancāju Time After Time koncertos....ja grupa pavadīs kopā vēl nedaudz laika un saspēlēsies ciešāk, būs draivs nepajokam.
'rīcības akselerācija un indivīda potenciāla un enerģijas realizācija tam organiski piemērotākajā, nepieciešamajā virzienā'
Ziedonis Eupais 26.10.2014. 17:57
piekrītu Dethecrator

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.