JAUNĀKIE IERAKSTI

Iron Wings izdod dziesmu Agonija

Iron Wings 13.10.2017. 08:52
Grupa “Iron Wings” izdod dziesmu “Agonija”, kurā runā par 21. gadsimtā nozīmīgu tematu – depresiju.

Apvienojot pieredzi akadēmiskajā mūzikā un pieturoties pie klasiska heavy metal žanra “Iron Wings” ir ierakstījusi dziesmu “Agonija”.  Dziesma ir kā manifests 21.gs lielākajai slimībai, kuru cilvēki bieži neuztver nopietni, līdz jau ir par vēlu – depresijai. Pašas dziesmas apraksts: “Dziesmas pamatā ir cīņa. Divi tēli, kā cilvēks-indivīds un depresija, kas ieguvusi cilvēciskas aprises. Sāpes un ciešanas, kas noved pie noziegumiem un vēl lielākām ciešanām. Kurš uzvarēs? Dziesma atbildi nedod. Dziesmas beigās - ātrs, vētrains skrējiens? Cīņa? Vai sauciens pēc palīdzības? Uzskatam, ka katrs klausītājs tajā saklausīs ko citu un katram būs savādākas sajūtas pēc dzirdētā.”

“Iron Wings” skanējumu dziesmā var raksturot kā spēli ar harmonijām, nebaidoties starp masīviem smagiem akordiem reprezentēt arī kādu klāstertipa akordu, hromatismus un veidojot masīvu-kustīgu novest dziesmu līdz kulminācijai.

Dziesma ir arī veltījums visiem māksliniekiem. Emocionālā un profesionālā izdegšana ir laupījusi daudz mākslinieku dažādās radošajās jomās. Izdotā dziesma “Agonija” būtu kā veltījums visiem dižgariem, kuri ir salūzuši cīņā ar depresiju.

“Iron Wings” ir latviešu heavy metal grupa no Rīgas un savu skatuves darbību uzsāka 2016. gada janvārī. Līdz šim grupa ir aktīvi koncertējusi dažādos mūzikas klubos un festivālos Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.