JAUNĀKIE IERAKSTI

Instrumentālā roka apvienība "B A R" izdod albumu "Prescience"

B A R 03.06.2014. 11:30
Instrumentālās rokmūzikas apvienības B A R klausītājiem piedāvā albumu "Prescience''.
Instrumentālās rokmūzikas apvienības B A R "Prescience'' ierakstā iemūžināto ideju saknes meklējamas ap 2008. gada rudeni Bredfordā, Anglijā, kad kopīgas muzikālās intereses apvienoja divus kaimiņos dzīvojošus universitātes studentus. Turpmākais pusotrs gads tika pavadīts šiem Bredfordas Universitātes 'mocītajiem' cilvēkiem Svētdienu rītos kopīgi trokšņojot universitātes muzikālajām aktivitātēm paredzētajās telpās. Kopš 2010. gada februāra atšķirīgas ģeogrāfiskās koordinātes radīja 'grūti pārvaramu distanci', lai sakārtotu radušās muzikālās ieceres. Tomēr iesāktās ieceres neļāvās aizmirsties un pagājušā gada nogalē radās iespēja uzsākt darbu pie to ierakstīšanas. Ieraksts veikts Valmierā, Hodila studijā kopā ar Laumaņa kungu. 
 
Aktualitātēm seko grupas facebook profilā.
 

Lasi vēl

Komentāri

Instrumentāls 03.06.2014. 12:08
Labi, paldies. Nebija iepriekš dzirdēti, redzēti netik. Grupa nav arī baigi centusies sociālajos tīklos ar sevi iepazīstināt. Priekšstats par sastāvu un grupu kopumā miglains, bet skan interesanti. Nu ko, postroks ir aktuāls vēlaizvien?! Gaidīšu koncertu kopā ar Toria!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.