JAUNĀKIE IERAKSTI

Indygo izdod albumu "Decoy"

Jānis Volkinšteins 28.03.2013. 13:32
"Decoy" tapis, sekojot debijas ierakstam "Indygo" un "Under Construction EP" 5 dziesmu mini-albumam.
Ieraksts klausītājiem tiks prezentēts Rīgā, 5.04, kad branga koncerta pavadījumā, dienas gaismu ieraudzīs albuma digitālā versija. Lai jau drīzumā izdiedzētu arī CD un vinila formātus. 5.04 rītā, ap 10:30 pēc pašmāju laika Radio 101 frekvencē tiks  pirmatskaņota albuma tituldziesma "Decoy".
 
Albums tika ierakstīts pašmāju studijā „Sound Division Studios”, turpinot sadarbību ar skaņas inženieri Gati Zaķi, savukārt māsterēts ASV studijā “New Alliance East”. Tematiski saistītā ieraksta vienotais skanējums klausītājus ved 45 minūšu garā, prātu atspirdzinošā muzikālā pastaigā. Albumā, papildus dziesmām, kas vēl nav ieskanējušās sabiedrības ausī, būs dzirdami FM frekvencēs atskaņotie skaņdarbi “Part of Me” un “Minūtes un stundas”, kā arī jaunas versijas dažām Zviedrijas studijā “Tonteknik” ierakstītā EP dziesmām.
 
“Decoy” būs pieejams digitālā formātā no 5. aprīļa. Laiku vēlāk – arī CD un vinila versijās. 
 
Turnejas koncertos grupa izpildīs gan jaunradītos skaņdarbus no jaunā albuma, gan arī bārdainākas dziesmas no grupas 10 gadu pastāvēšanas laika repertuāra.
 
Indygo uzstāsies:
 
5. aprīlī Rīgā – Latvijas 1. Rokkafejnīcā
12. aprīlī Valmierā – Chill Inn
13. aprīlī Cēsīs – Fonoklubā
19. aprīlī Saldū – PMK
4. maijā Rīgā – NabaKlab
24. maijā Jelgavā – MC Balerijā
7. jūnijā koncerttūre noslēgsies koncertzālē Palladium. 
 
Biļetes uz tūri noslēdzošo uzstāšanos būs iegādājamas TicketPro kasēs un ticketpro.lv
 

Lasi vēl

Komentāri

Prīmā!
nu ir jau prieks par džekiem, ka ņemās un dara un vienkārši reāli dara un izdara un dara un ka ir produkts un rezultāts un patīk visiem vai nē un klausās un neklausās vienalga bet tik labi ka dara! jā.
Viņiem derētu sākt domāt par kārtīgu Eiropas tūri. Ir liels potenciāls. Turaties!!
ka tad.
sirmais gulbis 29.03.2013. 09:49
Coy živ!! :)
Atcojot?

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.