JAUNĀKIE IERAKSTI

Harta publicē singlu latviešu valodā Atrunas

Harta 14.03.2019. 08:26
Alternatīvā metāla apvienība "Harta" publicē pirmo singlu "Atrunas" no gaidāmā albuma.

Šī ir pirmā dziesma no gaidāmā albuma "Timeline", kas tiks izdots vasaras sākumā. Tās vēstījums gana vienkāršs un saskan ar grupas ieilgušo pauzi un atgriešanos – "Ja gribi vairāk, nekā Tev ir, tad jādara vairāk, kā līdz šim." Dziesmai sagatavots arī videoklips sadarbībā ar Kārli Kempelu un metālapstrādes uzņēmumu "Mītavas Kalējs".

Jaunajā albumā būs iekļautas jau iepriekš dzirdētas, bet no jauna ierakstītas dziesmas, kā arī vēl nepublicēti, bet pārmaiņu laiku izturējuši darbi. "Timeline" būs hronoloģisks grupas muzikālās darbības atspoguļojums, proti dziesmas būs sakārtotas pēc to rašanās laika. Dziesmu ieraksts un pēcapstrāde tika veikta MK-Studio Matīsa Klaviniusa vadībā, bungas ierakstītas Sound Division Studios sadarbībā ar KS Records un Kārli Šteinmani.

Videoklips skatāms Hartas Youtube kanālā, bet audio ieraksts pieejams bandcamp un visos lielākajos straumēšanas kanālos.

Grupa "Harta" ir alternatīvā metāla apvienība, kas dibināta 2015. gadā, Rīgā. Startā tika izdoti vairāki singli un mūzikas video, starp tiem Sky is the Limit, kas pabijis Pieci.lv rotācijā, kā arī sadarbībā ar Sandi izveidotais Kam Tu Klanies, kas redzams Latvijas Mūzikas Kanālā.
Tika nospēlēti vairāki koncerti Latvijas alternatīvajos klubos, un festivālos Klang! Ķekavā, LiveFest Kuldīgā, Roko Naktys Lietuvā, iesildīti arī Amatory [RU] viņu tūres ietvaros.

Sastāvs:
Kārlis Kalvišs - vokāls
Matīss Klaviniuss - ģitāra
Toms Krēsliņš – ģitāra
Roberts Cešeiko - bungas
Rolands Ignatjevs - bass, vokāls

Lasi vēl

Komentāri

Harta ir tik zaibis, ka pat Edvīnam nav ko teikt!
Labāk nevajag piesaukt... Bet džekiem sanāk, prieks!
Jūs lasat manas domas!
Pagāja jau vairāk kā 12h kopš posta, bet no Edvīna ne miņas... pat nedaudz esmu vīlies.
Edvīns Straume 15.03.2019. 08:14
Kāpēc man vajadzētu komentēt katru postu alternative lv.? Man par to neviens nemaksā. Ko man komentēt ja es klausos citādu metālu. Pēc savas gaumes iesaku Mammoth Weed Wizard Bastard jauno albumu, Superlynx ar New Moon, Elizabeth Colour Wheel ar Nocebo, Monocluster ar Ocean. Tas no jaunākā.
Visiem ir pie di**, kas Edvīnam patīk. Harta gan malači, skan labi. he he.
Edvīns Straume 15.03.2019. 21:34
Aicis Tautai nekas nav pie di**, ja pirmajos trīs komentos pie dotā posta cilvēki ir tā noilgojušies pēc manas personas. Es tikai atbildēju darbaļaužu vēlmēm. Bez manis alternative lv. cilvēkiem ir garlaicīgi - nav ko palasīt.
Viņi tikai gribēja pasmieties, tas arī viss. Pēdējā laikā esi atstājis gana lielu virtuālo pēdu.
Visiem pie dirsas kas tam šmurgulim Aicim patīk :D

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.