JAUNĀKIE IERAKSTI

HARTA izdod dziesmu Rāmais prāts

HARTA 27.03.2020. 09:31
Grupa "HARTA" laidusi klajā jaunu singlu un videoklipu "Rāmais prāts".

2015. gadā dibinātā apvienība, kuras sastāvā ir vokālists Kārlis Kalvišs, ģitāristi Toms Krēsliņš un Matīss Klaviniuss, basists Rolands Ignatjevs un bundzinieks Roberts Cešeiko, gadu pēc savas līdz šim veiksmīgākās dziesmas "Atrunas" izlaišanas piedāvā klausītājiem un skatītājiem dziesmu ar nosaukumu "Rāmais prāts". 

"Gadās, ka otrs cilvēks nemaz nav tāds, kā mēs viņu savās galvās esam iedomājušies. Ko darīt, ja sirdi ir aizķēris paša galvā uzburts tēls?" 

Jaunā singla mūzikas autors ir grupas bundzinieks Roberts, vārdu autors Kārlis, dizaina autors Toms, bet producēšanas pienākumus uzņēmās Rolands un Matīss, kurš arī miksēja un māsterēja dziesmu savā mājas studijā. Bungu ieraksts veikts pie Kārļa Šteinmaņa "KS Records" telpās, Jelgavā. Klipu filmēja un montēja Artūrs Krūmiņš, meitenes tēlu attēlo Ieva Kuzma, bet par grimu parūpējās Gundega Bārzdaine. "Ļoti paveicies, ka varam lielu daļu darba izdarīt paši, pieaicinot labus draugus, kas piesedz tukšās zonas," uzskata grupa.

Grupa HARTA līdz šim izdevusi vairākus singlus, kā arī sešus videoklipus, kas skatāmi grupas YouTube kanālā, 2019. gadā apvienojot padarīto debijas albumā Timeline, koncertējusi Latvijā un Lietuvā, bet šogad vēl uz skatuves nav kāpusi. "Mēs vēlējāmies nedaudz piebremzēt ar koncertiem un pastrādāt pie jauna materiāla, jo secinājām, ka regulāri uzstājoties mums tas ne visai veiksmīgi izdodas," stāsta Rolands. Tuvākie koncerti plānoti festivālos vasarā, informācija par jaunumiem atrodama grupas Facebook profilā.

Dziesma pieejama Bandcamp un populārākajās straumēšanas vietnēs.

Lasi vēl

Komentāri

Mazajām patiks.
Riekstiņš 27.03.2020. 14:00
Jaudīgi! Ne tikai mazajām!
rocknroll 27.03.2020. 14:05
jaunie Līvi!
pianist, tevi bērnībā sencis dauzīja? :(
Par ko tad tu tā sprēgā, mīļako grupu aizskāru? Neko sliktu tak es par viņiem nepateicu, forši džeki spēlē gana tehniski. Nu, ar piesitienu uz maigumu, bet tas jau nekas.. es pat teiktu, ka pašam skauž, jo mazās nepievērš uzmanību. Bet tu jau uzreiz lamāties...
heh, sorī, šoreiz izlasīju ne tā, kā domāji. bet nu, gan jau piekrīti, ka bez konteksta tiem diviem vārdiem tāda sāļa piegarša...
Alternative.lv komentāri ir tik labi
Mazliet apdirsos no smiekliem.
Bļe, iepostējās pirms vēlējos. ^ Tas par komentiem, ne mūziku. Mūzika normāli nostrādāta. Nav mana sirdsmūzika, tāpēc atturēšos no tālākiem komentāriem.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.