JAUNĀKIE IERAKSTI

Harta izdod dziesmu Motors jaunā skanējumā

Harta 30.04.2020. 09:44
Deviņus gadus pēc dziesmas pirmatskaņojuma, grupa "Harta" piedāvā klausītājiem svaigi ierakstītu versiju dziesmai "Motors", ko pirmoreiz izdeva 2011. gadā, tolaik vēl zem "Burned In Blizzard" nosaukuma.

“Jautājumu “Kad tad spēlēsiet Motoru?” esam dzirdējuši diezgan bieži pēdējā laikā un, godīgi sakot, mums pašiem šī dziesma ļoti patīk un esam gatavi to beidzot darīt, bet lai tam būtu arī kārtīgs pamats un mūsu faniem būtu kas svaigs, ko paklausīties, nolēmām izmantot karantīnas situāciju (#paliecmājās), lai nedaudz izklaidētos un dziesmu ierakstītu no jauna, izmantojot attālinātās ierakstīšanas tehnoloģijas,” vēsta grupa.

Dziesmas teksta pamatā ir Imanta Ziedoņa dzejolis, bet mūzika sarakstīta kāda konkursa vajadzībām. “Atceros, ka šī bija pirmā dziesma, kuru mēs uzrakstījām tikai lasot tekstu un mēģinājuma telpā domājot, kā šajos vārdos ielikt spēku un jaudu, pārējais materiāls mums parasti top secībā – mūzika – vārdi,” saka basists Rolands.

Singla vāciņa autors ir grupas ģitārists Toms Krēsliņš: “Kopš šī gada sākuma katru dienu izveidoju vienu plakātu, kuru publicēju savā Instagram profilā. Pateicoties tam, īsā laika periodā esmu spējīgs izveidot plakātus par jebkādu tēmu. Singla Motors vāciņa bilde vēlējos radīt ''Swiss design" stilā, kā arī piejaukt nedaudz "Grunge" noskaņu, kas ļoti labi piestāv Motoram. Ar melnbalto toni un vienu krāsu nevar kļūdīties.”

Dziesma pieejama Spotify un iTunes straumēšanas vietnēs no 30. aprīļa. Iegādāties šo dziesmu, kā arī citus grupas darbus un aksesuārus varat grupas Bandcamp profilā.

 

Lasi vēl

Komentāri

lai arī cheesy, bet laba dziesma vispār

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

20.aug
ceturtdiena

HED Pe (Usa) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
18.sep
piektdiena

Čipsis un Dullais lielkoncerts "Bravo!"

Tu jau zini Kur., Tallinas iela 10-3 Riga
Biļetes: ticketshop.lv
29.sep
otrdiena

The Hatters (RU) [Little Big Family]

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
9.okt
piektdiena

Clawfinger (Se) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
8.nov
svētdiena

Cult of Fire / Malokarpatan

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS