JAUNĀKIE IERAKSTI

Harta izdod debijas albumu Timeline

Harta 19.06.2019. 11:19
19. jūnijā klajā nāk grupas "Harta" pirmais albums "Timeline".

Albumā iekļautas 8 dziesmas, kas sakārtotas hronoloģiskā secībā, apkopojot grupas darbību kopš tās izveidošanas 2015. gadā, sākot ar pirmo singlu Sky Is the Limit un beidzot ar dziesmu latviešu valodā "Atrunas", kuras mūzikas autors ir bundzinieks Roberts: "Mūzika ir viena no tām lietām, kas man palīdz rast sajūtu, ka es esmu uz zemes. Emocijas, ko dod mūzika, ne tikai spēlējot, bet arī klausoties, ir neaprakstāmas. Patiesībā tur neko nevajag aprakstīt... Ir tikai jāļaujas tam, kur tā aizved."

Grupas basists Rolands, kurš daļēji uzņēmies arī grupas menedžmenta pienākumus, saka: "Tieši pirms gada kāpām uz skatuves pēc ilgākas pauzes, bija laba atsaucība un sajūta, ka vajag pacensties sevi attīstīt mazliet aktīvāk. Soli pa solim ierakstījām albumu, uzfilmējām pāris klipus, nospēlējām vairāk kā 10 koncertus, atguvām Matīsu ģitārista pozīcijā un nostabilizējāmies – vairāk esam sapratuši savas lomas grupā."Dziesmu ieraksts un pēcapstrāde veikta MK-Studio Matīsa Klaviniusa vadībā: "Bija patiess prieks ierakstīt savus draugus un kopā radīt ko skaistu. Ja salīdzina ar mūsu iepriekšējo ierakstu pieredzi, te vīriem bija jūtama izaugsme gan prasmju, gan attieksmes ziņā. Nebija jautājumu - ja darām, tad kārtīgi. Lepojos!" Bungas ierakstītas Sound Division Studios sadarbībā ar KS Records un Kārli Šteinmani: "Strādāt ar grupu Harta pie albuma bungu celiņiem bija ļoti interesanti - Roberts ir lielisks mūziķis, kas šo procesu padarīja vieglu un patīkamu, pateicoties savai lielajai pieredzei mūzikā un ierakstos. Bija prieks būt daļai no šī albuma."

Timeline digitālā formātā iespējams iegādāties Bandcamp, bet noklausīties to var arī Spotify, YouTube, Deezer, kā arī citās populārās straumēšanas vietnēs! Drīzumā fizisku diska kopiju, kā arī kreklus un citus aksesuārus būs iespējams iegādāties arī tiešsaistē, kā arī, protams, grupas koncertos. Hartas tuvākā uzstāšanās paredzēta 24.augustā rokfestivālā Vērte, Rūjienā, bet aktīvāku koncertēšanu grupa plāno atsākt rudenī.

 

Lasi vēl

Komentāri

Reti sanāk vietējās relīzes manā gaumē, šī ir nais, well done, paldies!
lol... tu jau zini, ka šajā portālā tikai vienas personas viedoklim ir nozīmē un tie neesam mēs ;D
Es vispār ierosinu ignorēt minēto personu, saprotu, nav viegli, smieklīgi, bet cilvēks clearly ir slims.
itkā jau varētu, bet no otras puses viņš ir kā šī portāla Kivičs - rada sviestu un bezsakaru un tad čīkst, ka visi par viņu zobojas un apbižo, tomēr, dienas beigās pasmieties jau var un nopietni nav jāuztver!
Evijas Vēberes Strapons 19.06.2019. 14:51
Ir labs! Paldies, Harta!
Bērnudārzs sadzēries smūtijus, dzied kā dzeguzēns no mūzikas skolas un reizēm arī bļaustās. Iesaku sākt dzert alkoholu un pīpēt, tad arī kaut kādi sakarīgi teksti dziesmām pie reizes parādīsies. Video arī tukši kā zemnieka zābaki.
Riekstiņš 19.06.2019. 19:15
Kur ir Tesa?
Protams, ja esi resns, iedomās esi vikings un savu neglīto purnu mēģini apslēpt ar bārdu, šis nebūs priekš tevis kovboj.
Šis der, ja esi izkāmējis intelektuālis, visā savā būtībā krievs un māmiņpisējs.
Yebaļņikovs 21.06.2019. 12:52
Bļad.
Visi jūs esat sapisušies meistarībā ar saviem viedokļiem.
Par jebko. Tikai satura trūkst.
Lai uzlabotu savu dienu, lasu tikai komentārus,gan te gan tvnet. Un rēcu. Pērles.
Tvnets ir Z mazākā brāļa gaumes jautājums, kurš vēl spēlējās ar Niku Keivu un The Cure savā bērnībā. Tad atnāca Rudaks, un visiem spēkiem dara, kas jādara. Ja es taisītu festivālu, tad vispār netaisītu, jo sieviešu paradigma ir ieslēgta.
Edvīns Straume 22.06.2019. 19:23
TVnets ir štrunts un Rudaks ar savu Eviju Vēberi arī var svinīgi ieskrieties, sen jau ir pagūlies zem viņas apakšā, vecais dzērājs kuram nav iekšēju kompleksu būt totālā pālī pat radio ēterā kopā ar savu draugaļu Daksi - abi vienādi mudaki. Ja kāds vispār apgalvo ka Latvijā eksistē neatkarīga, profesionāla un objektīva mūzikas žurnālistika un mūzikas mediji tad atliek tikai ierēkt. Visi tur ir pārdevušies, profāni, čomaku čomaki. Latvijā profesionālu mūzikas žurnālistiku nekur nemāca un Latvija ir pārāk maza valsts lai visur nenotiktu savu čomaku, draugu un paziņu bīdīšanas un atbalstīšanas. LV mūzikas vide un tā saucamā "žurnālistika" ir mazs sasmirdējis pīļu dīķis kur visi peld kopā vienā vienīgā atejā un priecājās viens par otru cik viss un visi te ir jauki, ģeniāli un brīnišķīgi. Tikai neviens pasaulē par tādu Latvijas moderno mūziku ne hera zin.
Starp citu, Rudaks nedzer, skumjais skauģi.
Edvīns Straume 22.06.2019. 20:58
-
Nevajag klaji nekaunīgi melot pats savām ausīm radio ēterā esmu dzirdējis viņu pilnīgā pālī. Apskaties viņa FB profilu - pat tur viņu redzēsi ar pudelēm rokās. Visi zina ka viņš met pa lampu un ir hronisks alkoholiķis kas mēdz aizdzerties. Ja nepatīk patiesība tad nevajag tēlot svēto vientiesīti vai arī idiotu, Un Rudaku es točna neapskaužu jo tur nemaz nav ko apskaust.
Edvīns Straume 22.06.2019. 21:02
Un nevajag no cilvēkiem veidot svētos eņģeļus un idealizēt tos jo viņi tādi nav.
Edvīns Straume 22.06.2019. 21:45
Un šitā arī ir komerciāla popsa tikai nedaudz smagākā apdarē.
Yebaļņikovs 23.06.2019. 13:29
Uldis nedzer jau kādus pāris mēnešus.
Edvīns Straume 23.06.2019. 14:45
Nu tad ir lieliski - ar to viņu var tikai apsveikt.
Edvīn, tu esi pretīgs cilvēks.
Edvīns Straume 25.06.2019. 09:13
Jā un to teica subjekts ar attiecīgu nickneimu kas ļoti labi raksturo viņu pašu. Internets ļoti labi parāda cik pretīga ir sabiedrība - man no jums visiem paliek nelabi. Cilvēki ir ļaunas, pretīgas būtnes kas tikai sūdus no sevis spēj izspiest, atstāj aiz sevis garīgus un fiziskus atkritumus, dara pāri sev un citiem. Cilvēces galvenā paradigma ir ļaunums un stulbums.
Evijas Vēberes Strapons 25.06.2019. 09:54
Nu jopcik! Edvīn, tu pats piederi pretīgajām būtnēm, kas, citēju - "tikai sūdus no sevis spēj izspiest, atstāj aiz sevis garīgus un fiziskus atkritumus, dara pāri sev un citiem".
Marš uz tualeti un paņem līdzi bumbieri - šepte būs!
Kali Yuga 25.06.2019. 10:02
...Un, neskatoties uz to visu — te mēs esam, labprātīgi, visi kopā.
Kali Yuga 25.06.2019. 10:03
Bučas visiem!
Edvīns Straume 25.06.2019. 17:17
Evijas Vēberes Strapons Bļeģ, jūs esat tik debli un mazattīstīti ka pat neko no sevis nevarat uzrakstīt? Paši taak iebāziet savus purnus savos tualetes podos - nosmokiet - tur jums būs arī īstā vieta - citētāji jobaniji, smadzeņu nav pilnīgi nemaz lai kaut ko uzrakstītu. Jums ir divas dirsas viena augšā otra - apakšā un ar abiem tik mākat dirst.
Vecīt, vairs nav smieklīgi, aizej lūdzu pie ārsta, reāli bail, ka tu kādu skolu neapšauj
Edvīns Straume 26.06.2019. 19:12
lol. Ja sākšu šaut tad sākšu ar jums - lol,Evijas Vēberes Strapons, kaku, Jēzu un citiem mudakiem šeit. Jūs būtu pirmie rindā. Lai es jūsu dēļ vēl cietumā nokļūtu? Nesagaidīsiet. Kā es jūs ienīstu - no visas sirds.
Edvīns Straume 26.06.2019. 19:15
Jūs visi nodarbojaties ar emocionālo vardarbību un nekādu citu reakciju no manis nesagaidīsiet.
Mūzikas žurnālistika 28.06.2019. 13:27
intro.lv, manuprāt, normālus apskatus raksta.
Nais, nezināju par šiem paldies! :)

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.