JAUNĀKIE IERAKSTI

Hardrock grupa Blind Shapes no Jelgavas izdod dziesmu Fire It Up

Blind Shapes 19.09.2019. 10:30
Hard rock grupa "Blind Shapes" laidusi klajā pirmo teksta video dziesmai "Fire It Up", kas ir pirmais debijas mini albuma vēstnesis.

„Dziesma „Fire It Up”  ir par iekšējo ticību sev, neatlaidīgu un azartisku tiekšanos pēc saviem ilgi lolotajiem mērķiem un sapņiem,” par dziesmas vēstījumu stāsta grupas solists un dziesmas teksta autors Sandis Kallions. Video veidojusi Melisa Mukāne. Dziesmas apstrāde tika veikta „KS Records – Unity Audio” studijā (Kārlis Šteinmanis).

Grupa Blind Shapes tika dibināta 2016. gadā Jelgavā un tās sastāvā ir pieci perspektīvi un talantīgi mūziķi: Sandis Kallions (vokāls), Indars Markots (ģitāra), Artūrs Dāvis Ābele (ģitāra), Kristiāns Štokmanis (bass) un Mārtiņš Vēveris (bungas). Viņu mīlestība pret 70. un 80. gadu roku ir viegli jūtama viņu mūzikā. Grupa ir uzstājusies vairākās Latvijas pilsētās un šajā nedēļas nogalē dosies uz Lietuvu, kurā sniegs koncertus divās pilsētās, 20. septembrī Kauņā un 21. septembrī Klaipēdā.

 

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.