JAUNĀKIE IERAKSTI

“Spit It Out” prezentē hardcore albumu

Alternative.lv 14.01.2014. 12:11
Cēsu Hardcore grupa “Spit It Out” nāk klajā ar debijas minialbumu “My Friends Are My Strength”, ko prezentēs četros koncertos Jelgavā, Cēsīs, Rīgā un Liepājā, dalot skatuvi ar vietējām hardcore grupām Distill un Kaiman.

Pēc četriem pastāvēšanas gadiem, Cēsu grupa “Spit It Out” ir gatavi nodot smagās mūzikas cienītājiem savu pirmos studijas veikumu – minialbumu “My Friends Are My Strength”, kurā apkopotas piecas dziesmas, kas radušās dažādos grupas pastāvēšanas posmos. Klausītāju vērtēšanai tiks nodoti gan skaņdarbi, ko līdz šim ir bijis iespējams dzirdēt grupas koncertos, gan cēsnieku jaunākais veikums - dziesma “Ceļš”, kas arī apvienības pirmā dziesma latviešu valodā.

„Albuma nosaukums ir aizgūts no dziesmas „My Strength” kā pateicība tiem cilvēkiem, kuri vienmēr ir līdzās. Dziesmas teksts ir radies laikā, kad grupas solists Kristaps aizvadīja rehabilitāciju pēc iekļūšanas smagā auto avārijā, kā arī vēlreiz aktualizējās, kad dalībnieks Mārtiņš cieta vardarbīgā uzbrukumā. Esam priecīgi, ka šīs situācijas ir atstātas pagātnē, taču ne mazāk priecīgi esam par domu, ka apkārt ir cilvēki no kuriem smelties cerību un gūt atbalstu brīžos, kad tas ir visvairāk nepieciešams,” pastāstīja grupas pārstāvis Didzis Kozlovskis.

Albumu ir iespējams klausīties un bez maksas lejupielādēt grupas bandcamp profilā, kā arī tas drīzumā būs pieejams visos lielākajos mūzikas straumēšanas servisos. 

Albuma prezentācijas ietvaros Spit It Out sniegs četrus koncertus:

24. janvārī Jelgavā, klubā “Melno Cepurīšu Balerija”,
+ Distill (Harcore, Riga)

25. janvārī Cēsīs, “Fonoklubā”,
+ Distill (Hardcore/punk, Riga), Kaiman (Punk/hardcore)

30. janvārī Rīgā, “Nabaklab”
+ Distill (Hardcore/punk, Riga), Kaiman (Punk/hardcore)

31. janvārī Liepājā, klubā Fontaine Palace
+ Eye Sea I (metalcore, EST)

Lasi vēl

Komentāri

čagaču ča čagu čagu
Lai ko spēlētu letiņu jaunieši, blūzu, roku, hc, thrash vai black metal, viņi visi izskatās vienādi - uz sānu pieglauduši glamūrīgu frizūrčolku, hipsterīgas stabuļbikšeles apvilkušies... Nez, kur Spit It Out basistu izrāvuši, kurš pēc cilvēka izskatās - t.i., ar neapbuņotu aci ir no visas tās klonu varzas atšķirams?
passion before fashion 14.01.2014. 14:35
diezgan debīli, ka ir tādi WT, kam rūp nevis mūzika, bet gan izskats.
Esmu bijis vairākos Spit It Out koncertos un varu teikt, ka var tikai apbrīnot cik ļoti viņi koncertos atdodas tam, ko dara, un skaidri redzams, cik tas ir patiesi.
Paldies par klausāmu materiālu, Spit It Out!!! gaidu koncertus.
AZ
WT, Tu laikam ar FiM sajauci. Te džeki hacešku klausījās vēl tad, kad Tu pamatskolas pīpētavas sienā krānus skrāpēji. Bez stabuļbiksēm un čolkām.
Drīzāk varētu būt tā, ka tad, kad par šādu mūziku sāku interesēties, šie jaunieši vēl dzimuši nebij. Mani vienaudži ir Gust Of Anger - tas tiešām bij "passion before fashion".
Vīriešu bikses tika izņemtas no apgrozības kādus padsmit gadus vēlāk.
Par Spit It Out mūziku ar nolūku neko nesaku - priekš pirmā albuma ir jau ok. Redzēs, ko piedāvās turpmāk.
Komentāri kā pērles!
Bet prieks par albūmu, lai izdodas tūre! Tik vairāk dziesmu latviešu valodā prasījās, hācim cits spēks dzimtajā valodā!
Turās!
skinhead boys 14.01.2014. 22:01
buus jaapiekaapj:!)
Tad visu cieņu, WT, par tāādu aprobežotību tik nobreidušā vecumā spējot paust "uz sānu pieglauduši glamūrīgu frizūrčolku, hipsterīgas stabuļbikšeles apvilkušies..." raksturojumu no zila gaisa. Kaut vai uzmestu acis kādai facebook bildei pirms tam. Un, ja pareizi atceros no koncertiem 2000'o sākumā, arī Gust Of Anger bija tērpti gana trendīgi, tiesa, atbilstoši tā laika metāla skatuvei.
Nezinu par Facebook, bet draugiem.lv grupas bildes un video apskatīju.
Tātad tāda fakta konstatācija, ka visi jaunieši, neatkarīgi no tā, kādai subkultūrai sevi pieskaita, mūsdienās izsaktās vienādi, liecina par manu aprobežotību? Ok. Lai nu tā būtu.
Bet vēlreiz jāsaka: man patīk tas, ko dara Spit It Out, ar saviem neapdomīgajiem izteicieniem nevienu apvainot negribēju. Izspruka, jo biju pārsteigts, ka pat tik visnotaļ ortodoksālu hc spēlējošiem jauniešiem tīk skriet pakaļ modei. Viss, diskusija beigta un pagalam. Lai puišiem veicas.
Manuprāt, viss ir vienlīdz svarīgi - ir jābūt meistarībai un stilam kā to pasniedz. Dzīvajā visi ir baigie šķaidītāji, bet mājās reāli neviens atkārtoti vairumu LV grupu dziesmu neklausās.
Vispār Kapakmens - "Anti-Pozitīvs" bija pirmā latviešu metāla dziesma kuru klausījos vairākas reizes, jo viņa ir vienkārša, interesanta, nedaudz liek arī uzsmaidīt :D. Nu vismaz mani paķēra.
Es domāju, ka katrai grupai vajag tādu kā hitu, lai cik arī smaga tā grupa nebūtu.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.