JAUNĀKIE IERAKSTI

Grupas Indygo un Omertà izdod kopīgu dziesmu Ienaids norimis

Indygo un Omerta 11.01.2019. 10:26
Divas Latvijas rokgrupas “Indygo” un “Omertà” kā sveicienu jaunajā gadā piedāvā kopīgu dziesmu “Ienaids norimis” un tās videoklipu, kurā izmantoti kadri no filmas “Segvārds Vientulis”.

Abas apvienības savus muzikālos ceļus koncertos ir krustojušas vairākkārt, bet šī ir pirmā reize, kad ir realizēta ideja par kopīgu skaņdarbu. Jaunajai dziesmai “Ienaids nomiris” tapis arī videoklips, kurā izmantoti kadri no režisora Normunda Puča 2014.gadā uzņemtās filmas “Segvārds Vientulis”.

 

"Segvārds Vientulis" ir gadā uzņemta inscenēta dokumentālā filma par nacionālās pretošanās kustību pēckara Latgalē, kurā galveno lomu atveido aktieris Varis Piņķis. Tēmas turpinājumu drīz būs iespējams vērtēt daudzsēriju mākslas filmā “Sarkanais mežs”, kuru martā demonstrēs Latvijas Televīzija. Šis ir režisora Normunda Puča jaunākais veikums kopā ar režisoru Armandu Zvirbuli un producēšanas kompāniju Red Dot Media. Video neatņemama video tehniskā komanda ir kamervirs Oskars Lūsis un Raitis Kalniņš. Filmu “Segvārds Vientulis” iespējams Helio interaktīvajā televīzijā un lietotnē Shortcut, kā arī LMT mājas viedtelevīzijā.

Dziesmas audio versija ir atrodama Indygo bandcamp profilā, kā arī populārākajos straumēšanas servisos. 

Lasi vēl

Komentāri

jāveido jauna grupa. kopā skan labāk nekā atsevišķi. ;)
wow puiši 12.01.2019. 15:54
jūs izklausaties nevi pēc grupas, bet pēc digitalizēta naftalīna. Youtubē daudz tādu...
Taisnība.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.