JAUNĀKIE IERAKSTI

Grupa Vientuļš Bet Neglīts izdod albumu Kastanis

Vientuļš Bet Neglīts 08.03.2016. 10:44
Grupa "Vientuļš Bet Neglīts" piedāvā klausītājiem debijas albumu "Kastanis"

Grupas pirmajā albumā iekļautas 13 dziesmas, kas ierakstītas šī gada sākumā. Albuma tapšanā piedalījušies grupas mūziķi: Valdis Bebrišs (vokāls, taustiņinstrumenti, ģitāra, bass), Andris Vērdiņš (vokāls, ģitāra, bass, teremins), Kārlis Logins (ģitāra, trompete), Ivo Strazdiņš (sitaminstrumenti).

Grupas “Vientuļš Bet Neglīts” mūzika radusies, galvenokārt, spontānu, visai nenopietnu ideju un brīvas improvizācijas rezultātā. Jaunais albums ierakstīts Pļaviņu novada kultūras namā, par ierakstu, apstrādi un izdošanu parūpējusies pati grupa.

Albums no 7.marta ir klausāms tīmeklī - grupas bandcamp lapā vientulsbetneglits.bandcamp.com un citviet, kā arī izdots CD formātā.

Lasi vēl

Komentāri

Cepuri nost! Mans jaunais favorīts! Un ieraksts arī lielisks! Respect!
wooow, forši!
glītā vientuļniece 08.03.2016. 16:52
Vai dzīvajā arī plānojat uzstāties? Rīgā?
Patīkams pārsteigums!
Spilvendrāna 28.03.2016. 12:22
izlīdusi no gultas, atvērusi aizkarus, saulei spīdot istabā, skaļi klausos jūs
Spilvendrāna 28.03.2016. 12:50
cik jauka tā Zāaale.. es nevaru :)
un tā nebēdnīgā svilpšana-pūšana!
Ja vārdus nerakstītu kāds ar nesekmīgu 7 klašu izglītību, tad būtu pat ļoti OK. Paņemt dzejoli jau nevar, jāraksta pašiem kaut kas divās rindiņās bez jēgas.
Pārsvarā visi ņemtie no malas dzejoļi izklausās neorganiski, pensionāriski, garlaicīgi, ar atrunāšanos, ka tur ir kaut kāda dziļāka jēga, atskaņas un vēsturiskums. Tas ir popsis! Ja grupa pati nevar uzģenerēt tekstu, tad lai labāk instrumentālos laiž, kā to te dara Tesa, Modebo un citi džindželētāji.
Pirdiencore 31.03.2016. 13:33
Es ar klausos Metallica, ípaši tekstus un raudu līdzi. Tas pats ar Cannibal Corpse.
Un meklēju dzīvei jēgu. Pizzģec, nevar atrast. Jāklausās reps. Vecās skolas.
Nepiš, galīgi, tie ir dzejoļi no malas vai pat tādu dižgaru, kā Rainis, Bezdonis vai Plūdonis, jo man patīkās tieši tas, ka organiski iet kopā ar muzonu.
Instrumentāli ar nebūtu slikti, bet viens liels mīnus, ka tad albis liktos vienā plūdumā un apniktu ātri.
Popsis ir Raimonds Pauts un Prāta Vētra. Šitas te ir viens sasodīti lielisks piemērs, ka var un vajag močīt, nevis pirst koncertos ar smaidu vai rakstīt nekam nederīgus komentārus.
Esam - gadījumā, ja esi dzejnieks, uzraksti man pāris tekstus. Baigi vajag. Spēlējam warcore un fartcore ar repa elementiem, kā Limp Bizkvit.
Pirdiencore 31.03.2016. 13:34
Esam, paklausies šito. Baigi labais. Tev būs ko teikt.
youtube.com/eTZBcvpz0u4.be
ESAM CORE 31.03.2016. 16:25
Tu te nemaz nelaid, es esmu tikai par pašas grupas radītu dziesmas tekstu, nevis par izmisumā pagrābtu, esošu, kaut kādu paķertu grāmatu, kas ir dzejnieka izdevums. Dzejnieki bez savas mūzikas ir izkārnējuši nabadziņi, viņi to tikai grib, lai iefiltrētos mūziķu dragreisā un smaidot iedzertu par savu popularitāti.
Aikucs -> Pirdiencore 01.04.2016. 12:31
Kur ta kaut ko tādu var izrakt. Labi, ka nav pohas, izvemtos.
Pirdiencore 01.04.2016. 14:34
Guntars atsútíja.
>:)

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.