JAUNĀKIE IERAKSTI

Grupa Sunhenge izdod albumu New Order

Sunhenge 05.02.2018. 10:33
Pašmāju alternative/grunge grupa "Sunhenge" izdod jaunu albumu "New Order".

Grupa Sunhenge tika dibināta 2010. gadā Rīgā. Tai ir garš uzstāšanās saraksts gan koncertos, gan festivālos, un jau 7 gadus viņi piedalās leģendārajā ikgadēja grunge pasākumā „Kobeindiena” klubā DEPO. Grupa spēlē alternative/grunge stilā, bēt jaunajā albumā tika nolemts paeksperimentēt un paplašināt stila robežas, iekļaujot arī stoner roka gabalus.

Albumā „New Order” ir iekļautas 10 kompozīcijas, no tām tādas vadošās dziesmas kā New Order Of Life, jau pazīstama singla Swallow Dust jauna versija, un pavisam svaiga kompozīcija Deliverance. Darbs pie albuma ilga 3 gadus. Tas tika rakstīts vairākās vietās un dažādos apstākļos ar grupas pašu spēkiem. Albuma apstrāde notika ierakstu studijā “Autumn Home Rec." skaņas reižisora Andreja Mosolova vadībā. Balss tika rakstīta CVA Rehearsal Studio grupas paštaisītājā vokala telpā. Albuma vizuālo noformējumu ir veidojusi vietēja mākslīniece ar pseidonīmu Lailamon.

Sunhenge jauno albumu „New Order” var noklausīties grupas Bandcamp lapā, kā arī Spotify, iTunes, Google Play un citās mūzikas platformās. Tuvākajā laikā albums būs pieejams arī taustāmā formātā.

Lasi vēl

Komentāri

Alekss elektrik 06.02.2018. 22:27
Молоци парни
Vai cilvēki tiešām nezina, kas ir New Order? Tāpat kā nezina, kas bija jaunais vilnis, bet ne jau tas, kas Jūrmalā?
Es teiktu, ka diezgan agresīva, dumpinieciska, un pavisam noteikti kvalitatīva rokmūzika. Visu cieņu, veči! Gaidīšu ripuli un končus!
Pavisam neslikti.
mūzika forša, bet bungas gan skan drausmīgi. izklausās pēc 100% sampliem.
asian soup man 11.02.2018. 16:03
New Order ir viena no manāmbmīļākajām grupām.
Nākošais albums sauksies "Joy Division" jeb "Kērtiss ir dzīvs" :)
visnotaļ patīkams skanējums
lielais gudrinieks 10.03.2018. 17:06
Vokalistam butu japamegina piedziedajumos padziedatas pakapes, citadi skan nejaudigi

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.