JAUNĀKIE IERAKSTI

Grupa „Solaris” piedāvā "Melno pakavu"

Solaris 28.03.2014. 15:19
Pašmāju grupa „Solaris” , kas aktīvo darbību pārtrauca 2010. gadā, publiskojusi neizdotu dziesmu „Black Horseshoe” .

„Black Horseshoe” ir līdz šim pēdējā grupas „Solaris” sacerētā dziesma, kas tapusi 2009. gadā, īsi pirms grupa beidza aktīvi darboties.

„2010. gadā nolēmām, ka vajadzētu arī šo dziesmu iekalt akmenī. Pie Kaspara Bārbala studijā „Lauska” ierakstījām vienu daļu instrumentu. Materiāls nostāvēja neaiztikts aptuveni trīs gadus. Plāns dziesmu pabeigt līdz galam ik pa laikam no viena vai otra grupas dalībnieka gan uzplaiksnīja visu šo trīs gadu garumā, taču pabeigt ierakstu saņēmāmies tikai tagad. Pagājušajā nedēļā devāmies uz „Hodila Records” Valmierā, lai kopā ar Ģirtu Laumani un Dāvi Burmeisteru dziesmu ierakstītu.

Lai arī Latvijā palikušie grupas dalībnieki bieži vien tiekamies un pavadām kopā diezgan daudz laika, atgriezties studijā kā „Solaris” bija diezgan maģisks brīdis, kas ļoti cerams, varētu vainagoties arī ar kādu vienu vai diviem koncertiem. Laiks rādīs, kaut gan runā, ka dzelzs esot jākaļ, kamēr tā ir karsta. ” ( grupa „Solaris”)

Grupas sociālā vietne facebook: https://www.facebook.com/solarisband

Lasi vēl

Komentāri

Katamarans 28.03.2014. 16:00
Koncertu vajadzētu gan!
sirmais gulbis 28.03.2014. 18:21
Dzīvajā noteikti ir labāk, te galīgi spēku nejūt :(
koncertu vajag
smuki

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.