JAUNĀKIE IERAKSTI

Grupa SEVER piedāvā savu versiju Sia dziesmai The Greatest

SEVER 17.11.2016. 13:26
Pašmāju rokgrupa "SEVER" piedāvā klausītājiem dziedātājas Sia dziesmas "The Greatest" kaverversiju.

Mūzikas grupa “SEVER” tikai dibināta 2015. gada beigās, apvienojoties mūziķiem ,kas agrāk spēlējuši tādās grupās kā "Rise to the bait", "Otherway", "Cloverfield", "Madfish" un "Freelancers". Šobrīd grupas dalībnieki rūpīgi strādā pie jaunu dziesmu tapšanas un ierakstīšanas, ko drīzumā arī izdos. “SEVER” plāno sākt uzstāties Latvijas publikai 2017. gada sākumā.
Dziesmas Sia “The Greatest” kaverversijas ieraksts un tālākā apstrāde tika veikti ierakstu studijā “Autumn Home Rec.", savukārt klips kaverversijai tika uzņemts “TRE.lv”.

Lasi vēl

Komentāri

Hujnja kaut-kada
zvejnieks 17.11.2016. 23:16
sewer? Sjever?
zvejnieks 17.11.2016. 23:22
Labi, labi. Par nosaukumu beztēmā piepišos. Bet... Vai tad nevar izbeigt šito idiotismu ar angļu valodu? Ja nesanāk, cienītais vokālist, bliez savā mēlē. Latviešu vai krievu, vienalga. Būtu labāks "cover" gabals, interesantāks. Doma - pārdosimies "rietumiem"? Kam jūsu tur vajag? Kā mūziķi esat taču spējīgi, kapēc kropļot sevi?
Balss ir ļoti laba, akcenta nav. Kur nesanāk? Dziesma arī pieklājīgi ierakstīta un apstrādāta. Klipam nav ne vainas. Šis ir koveris - tulkot latviski/krieviski? Kovera izvēle gan ir cits jautājums.
Domā, ka tad, ja dziedāsi vietējā valodā, tevi uzreiz vajadzēs? Ja tēmē uz vietējo radio - nedaudz lielāka iespēja. Tas gan arī nenozīmē, ka ārzemēs tevi ''pirks'', tomēr ir lielāka iespēja, ka tavu mūziku varētu klausīties vairāk cilvēku. Baigais grēks, ne?
tas, kas zin 18.11.2016. 10:53
sever - ziemeļi.. tāda ziņā
NeuroDrive 18.11.2016. 11:17
Divanju eksperti :D
Puisi ir malaci!
skeptiķis 18.11.2016. 15:05
gabals foršs, bet video nenormāli atsauc Crosses - Bitches Brew lētaku versiju.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.