JAUNĀKIE IERAKSTI

Grupa Once Upon izdod pirmo mini albumu Morningstar

Once Upon 29.05.2017. 10:54
Alternatīvā/modernā metāla apvienība "Once Upon" laidusi klajā EP "Morningstar".

"Cīņa, nodevība, aklums, vilšanās, sāpes, agonija – tās ir emocijas, ar kurām ikviens dzīvē neizbēgami saskaras. "Morningstar" stāsts ir par to, lai cik grūti klātos, katram ir sava rīta zvaigzne, kas norāda virzienu atpakaļ uz pareizā ceļa," stāsta grupa.

Albums "Morningstar" tapis sadarbībā ar Kārli Šteinmani no neatkarīgās ierakstu studijas "KS Records", grupas "Mayla" basģitāristu Dmitriju Panfilovu un vokālistu Vadimu Mamonovu.

Alternatīvās/modernās metāla grupas "Once Upon" pirmsākumi meklējami 2012. gada rudenī. Šobrīd grupā spēlē Artūrs Ročāns (vokāls), Edgars Meijers (ģitāra), Artūrs Krasts (bungas), Jānis Brolišs (ģitāra) un Sandis Ķirsis (basģitāra).

2014. gada aprīlī grupa "Once Upon" piedalījās konkursa "Metal 2 the Masses" Latvijas atlasē un pēc žūrijas un fanu lēmuma tika izvēlēta pārstāvēt Latviju lielākajā Lielbritānijas smagā metāla festivālā "Bloodstock 2014". Pagājušā gada novembrī "Once Upon" dziesma "A Letter to My Agony" tika nominēta ASV 15. ikgadējai Neatkarīgās mūzikas balvai kategorijā "Labākais Metal/Hardcore singls 2016". Tādējādi dziesma atzīta par vienu no 2016. gada ievērojamākajiem neatkarīgās mūzikas ierakstiem. Šobrīd grupa aktīvi koncertē gan Latvijā, gan tuvākajās kaimiņvalstīs un paralēli strādā pie pilnizmēra albuma.

Tuvākais grupas "Once Upon" koncerts gaidāms 10. jūnijā klubā "Melnā piektdiena" starptautiskā konkursa "Wacken Metal Battle Latvia 2017" fināla ietvaros.

Lasi vēl

Komentāri

Eu, bet labs! Ir protams kur piestrādāt, bet ļoti klausāms! Malači!
Galīgi nav sūdīgi, cerams, ka nākotnē būs vēl labāk.
"Cīņa, nodevība, aklums, vilšanās, sāpes, agonija – tās ir emocijas, ar kurām ikviens dzīvē neizbēgami saskaras." - kopš kura laika cīņa, nodevība, aklums un agonija ir emocijas? No minētajiem vārdiem emocijas ir vilšanās un sāpes (arī tikai ar dievu uz pusēm). Vajag domāt ko raksta un ko ar to grib pateikt.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.