JAUNĀKIE IERAKSTI

Grupa Nova Koma publicē koncertierakstu no Kaņepes Kultūras centra

Grautiņa ieraksti 13.07.2018. 08:40
Garāžroka apvienība "Nova Koma" publicē video ierakstu no pērn "Kaņepes Kultūras centrā" notikušā koncerta.

2017. gada 9. decembra vakarā grupai uz skatuves pievienojās arī viesi - ģitārists Kristiāns Laizāns no grupas Be Reet un reperis Idus Abra. Koncertā Nova Koma izpildīja dziesmas no saviem diviem albumiem, jaunus skaņdarbus, kā arī kaverversijas, tai skaitā leģendārās ārzemju latviešu grupas "Mācītājs on Acid" dziesmu "Chouffe" un vācu mūziķa Stephen Paul Taylor interneta hītu "Everybody Know's Shit's Fucked".

Koncerta apskaņošanu un ierakstu veica Gatis Krievāns, vizuālo noformējumu veidoja gaismotājs Miķelis Renebušs, bet video ierakstu un apstrādi veica Daniēls Portnajs, kā arī operatori Kārlis Zemītis un Aleksandrs Okonovs.

Nova Koma uzstājas dažādos koncertos un festivālos kopš 2015. gada, kā arī ir izdevusi divus albumus (Mīlēt var tikai cilvēkus, Zem cita režīma). Grupā darbojas Mārtiņš Vilnītis (balss, ģitāra), Jānis Kalvāns (ģitāra) un Roberts Kočots (bungas). Šogad grupai pievienojies ceturtais dalībnieks - basģitārists Didzis Upens.

Tuvākā uzstāšanās būs festivālā Laba Daba 4. augustā uz "Ej apskrieties" skatuves.

Koncerts skatāms Nova Koma Youtube kanālā, bet audio ieraksts pieejams visos lielākajos straumēšanas kanālos.

Lasi vēl

Komentāri

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.