JAUNĀKIE IERAKSTI

Grupa MMMM izdod singlu Ko Tu Faking Dari?

MMMM 27.07.2018. 10:32
Electro-clash grupa MMMM izdod dziesmu "Ko Tu Faking Dari" un tās videoklipu, kas pieejams arī VHS formātā.

Pirmais singls no 2018. gadā gaidāmā albuma "Ko Tu Faking Dari?" ir dziesma, kas "velkās" līdzi grupai MMMM jau no paša sākuma. "Jam" sesijas pamazām ieņēma dziesmu formas un "Ko Tu Faking Dari?" bija viena no pirmajām dziesmām. Video klips, kurš ievietots YouTube, ir kopija no pirmā VHS video kasešu metiena. VHS kasetēs ir ne tikai video klips, bet arī bonusa materiāls, karaoke un citi labumi, kas ir ekskluzīvi pieejami tikai šajā formatā. VHS kaseti ir iespējams iegādāties grupas bandcamp lapā.

Video klipa autori ir Ieva Norvele, Sabīne Moore, Valters Mednieks. Mūzikas video tika veidots papildinot liriku ideju - ļauties notikumiem un piedzīvojumiem. Grupa atrod savus instrumentus un dodas uz nepabeigto bāru "Čē", lai tur nospēlētu "guerrilla" koncertu. Burtu animācijas veidotas ar grupas MMMM draugu-animatoru atbalstu.'

Dziesma ierakstīta studijā "SKAN" (Jānis Dubavs) ar konkursa "Hadrons 2016" un "Radio Naba" atbalstu.

Lasi vēl

Komentāri

MMMMaukas 27.07.2018. 10:59
kas par huinju???
MMMMēsls
Nu, man šis ģeniālais skaņdarbs jau stundu galvā griežas. Kaut ko pareizi viņi dara.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.