JAUNĀKIE IERAKSTI

Grupa „Mango” paraksta līgumu uz mūžu!

Grupa Mango 18.10.2012. 14:12
Lielai daļai mūzikas mīļu vārds Mango ir gaužām svešs, savukārt citi lēsīs ko par Lietuvas popmūzikas skatuvi. Kas tad īsti ir Band Mango?

Grupa "Mango" nav sektanti. Nav arī kolektīvo iepirkšanās portālu pārstāvji, un pavisam noteikti nav kāds Jura Millera jaunākais pop projekts. "Mango" ir kārtīgi nostādināts, 5 puišu un lēdijas kombinēts ska/punk brūzis, kurš jau kopš 2007.gada, atrodoties nemitīgos konsistences un eksistences meklējumos, beidzot ir nonākuši pie slēdziena - IR!

Lai gan aiz muguras jau pieci ražīgi gadi, pirmais albums tiks laists klajā tikai šogad. Tam par iemeslu tiek bilsts, ka jau no pašiem pastāvēšanas pirmsākumiem Mango ir koncentrējušies uz spēcīgiem dzīvās mūzikas koncertiem, turpretī savu darbu ierakstīšanu un apkopošanu ir atstājuši otrajā plānā. 

Šo gadu laikā grupa ne tikai paspējusi nospēlēt vairākus koncertus un festivālus ar pašmāju alternatīvās skatuves meistariem, kā All Day Long, Voiceks Voiska, Inokentijs Mārpls, Striķis u.c., bet arī priecēt ska mūzikas cienītājus arī ārpus Latvijas robežām. Pēc 2010.gada Balkānu tūres, Mango ir spēcīga fanu bāze arī Maķedonijā, Serbijā un Slovēnijā, savukārt šovasar kompānija paspējusi satricināt arī Holandes galvaspilsētas Amsterdamas skatuvi, uzstājoties kopā ar citiem Latvijas neatkarīgās skatuves mūziķiem mini festivālā „Out In Riga”.

Tā nu, kārtīgi pielokot savus darba svārkus, beidzot uzliekot pēdejos punktiņus uz "i", jau novembrī dienasgaismā tiks laists grupas pirmais kārtīgais EP - "Life Long Contract".

Zemais starts tiks uzņemts jau 2.novembrī, plkst. 21:00 Rīgā, mūzikas klubā NABAKLAB, kur norisināsies pirmais no 4 gaidāmajiem EP prezentācijas tūres koncertiem.

Ieeja bez maksas, turklāt pirmajiem 30 dāvanā grupas Mango EP „Life Long Contract”.

Nelielu ieskatu jaunākajā veikumā grupa piedāvā savā Bandcamp profilā.

Lasi vēl

Komentāri

Epic records 18.10.2012. 15:23
Pēc virsraksta spriežot es jau sapriecājos, ka šie būs dabūjuši līgumu ar kādu amerikāņu vai britu ierakstu izdevniecību, bet nekā :/
nodomāju to pašu @Epic records. Bet albums arī laba lieta. Veiksmi, Mango!
redaktors 19.10.2012. 23:15
Grupa Mango paraksta līgumu ar sātanu

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.